معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برلزوم بهبود وضعیت معیشتی جوانان تاکید کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الله حیدری روز پنجشنبه در نشست شورای ورزش و جوانان شهرستان نوشهر که به مناسبت در پیش بودن هفته جوان در فرمانداری برگزار شد ، گفت : امروز حدود یک سوم جمعیت بیش از سه میلیون نفری مازندران را جوانان تشکیل می دهند و درصورت عدم توجه به نیازهای اساسی این سرمایه های انسانی شاهد تشدید آسیب های اجتماعی در این استان خواهیم بود.
وی افزود : قانون تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی را مکلف کرده است که در حوزه ساماندهی جوانان و توجه به معیشت آنان با ادارات ورزش و جوانان همگرایی و هم افزایی داشته باشند و از سویی هرگونه اقدامی برای بهبود وضعیت جوانان در حوزه رفع نیازمندی های اساسی آنان در حقیقت گامی در جهت تحقق شعار سال رهبری فرزانه است.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت : این نهاد نیز دراین حوزه اقداماتی از جمله بسترسازی برای مشارکت حدود 48 سازمان مردم نهاد با هدف همکاری در جهت بهبود وضعیت جوانان در این استان انجام داده است.
فرماندارنوشهر نیز گفت : اکنون باید ضمن شناسایی کمبودها و نارسایی ها ، همچنین نیازمندی های اساسی جوانان نیز باید در بخش های مسکن ، اشتغال ، اوقات فراغت و ازدواج آنان به طور جدی واکاوی شود.
علی شادمان به نقش جوانان در توسعه همه جانبه کشور و تاکید بر پی گیری های مصوبات چنین نشست هایی افزود : هم اینک شادی و نشاط علاوه برآنکه جزو نیازهای ضروری یک جامعه پویا و بالنده است در کنار آن نیز باید باورهای دینی ، اعتقادی و ارزش ها نیز حفظ شود.
فرماندار نوشهر گفت : در زمان حاضر دولت برنامه های خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی ، ازدواج ، مسکن جوانان و بهره وری مفید از اوقات فراغت آنان دارد .
وی در هفته جوان خواستار برگزاری برنامه هایی مانند تجلیل از جوانان نمونه در ابعاد مختلف بویژه در حوزه ورزشی ، هنری و علمی دراین شهرستان شد.
درتقویم رسمی کشور از 27 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه هرسال تحت عنوان هفته جوان نامگذاری شده است.
از جمعیت دست کم 125 هزار نفری نوشهر ، دست کم 11 هزار نفر را جوانان 15 سال تا 29 سال تشکیل می دهند.
7078 /1602/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برلزوم بهبود وضعیت معیشتی جوانان تاکید کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X