معاون وزیر کشور از تدوین نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی خبر داد

محمدحسین فروزانمهر روز پنجشنبه در همایش استانداران سراسر کشور در مشهد افزود: وزیر کشور در این ارتباط مسوولیتهای استانداران را در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و اهمیت پایش مستمر شاخصهای کلیدی تعیین شده در استانها ابلاغ کرده است.
وی به برنامه های دوازده گانه ملی اقتصاد مقاومتی اشاره و بیان کرد: ارتقا بهره وری، مردمی کردن اقتصاد، هدفمندسازی یارانه ها، شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد، گفتمان و فرهنگ سازی، برقراری انضباط مالی در بخش عمومی و ارتقا توان تولید ملی مهمترین برنامه های این حوزه هستند.
معاون وزیر کشور ادامه داد: دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی با پنج کمیته 'رفع موانع تولید و برونگرایی اقتصاد، مشارکت و تجهیز منابع مالی و شفاف سازی اقتصادی، مشارکتهای مردمی، سرمایه گذاری و کارآفرینی، ارتقا بهره وری، توسعه اقتصاد دانش بنیان و فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی' فعالیت می کند.
وی همچنین 'فعالسازی و برگزاری نشستهای ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استانها، راه اندازی و فعال کردن دبیرخانه ستاد استانی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اهتمام جدی نسبت به برشهای استانی پروژه های مصوب ملی' را مهمترین اقدامات استانداران در این بخش برشمرد.
آذربایجان شرقی، لرستان و کرمان به عنوان استانهای الگوی اقتصاد مقاومتی با مدیریت متمرکز وزارت کشور تعیین شده اند.
همایش یک روزه استانداران سراسر کشور امروز با حضور وزیر کشور در مشهد آغاز شد.
1906/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر کشور از تدوین نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی خبر داد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X