فرماندار کنگاور: گرایش به مواد مخدر صنعتی افزایش یافته است

به گزارش ایرنا، شریف خسروی روز پنجشنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر کنگاور، با بیان اینکه با وجود هزینه های زیاد که در جهت مبارزه و مقابله با مواد مخدر می شود، ولی آمارها از افزایش تعداد معتادان در این شهرستان خبر می دهد، گفت: این آمارها نشان دهنده ی این است که ما راه را اشتباه رفته ایم.
وی با اشاره به اینکه به ازای هر ریال بودجه که هزینه این گونه برنامه ها می شود باید شرعا و قانونا پاسخگو باشیم، اظهار داشت: تعیین مصادیق کاری توسط هر دستگاه برای انجام فعالیت های خود لازم و ضروری است.
خسروی تاکید کرد: تا آمار دقیق و مشخصی از جامعه هدف خود به عنوان داده در اختیار نداشته باشیم نمی توان برنامه ریزی اصولی در این راستا انجام داد.
وی با تاکید بر انجام یک طرح تحقیقاتی توسط یک کارگروه فعال در شهرستان برای شناسایی دقیق جامعه هدف، اظهار کرد: لازم است از پراکنده کاری دستگاه ها و اینکه هر کس بدون تخصص قدمی بردارد پرهیز شود و کلیه دستگاه های ذیصلاح به صورت منسجم، با برنامه و هدفمند حرکت کنند.
خسروی یادآور شد: داشتن فکر و اندیشه، تعهد، برنامه و حرکت در مسیر مشخص از وظایف اصلی همه دستگاه هاست که در نهایت باعث می شود نظام اجتماعی قوام و دوام پیدا کند.
گفتنی است طی دو ماه گذشته 75 نفر قاچاقچی مواد مخدر و خرده فروش در شهرستان کنگاور دستگیر شده اند که 41 نفر از آنها معتاد بودند.
شهرستان کنگاور با 85 هزار نفر جمعیت در شرقی ترین نقطه و ورودی استان کرمانشاه قرار دارد.
7447/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار کنگاور: گرایش به مواد مخدر صنعتی افزایش یافته است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X