فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی برون مرزی شده است

به گزارش ایرنا، سردار علی رزمجو روز پنجشنبه به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار در محفل انس و مودت اعضای وابسته به سپاه استان و کانون بازنشستگان این نیرو افزود: سپاه باعث قوام هویت دینی، انسجام ملی و وحدت فرامنطقه ای شده است و پس از 37 سال از عمر انقلاب، توطئه ها و هدفهای استکبار و در راس آنها آمریکا را در جهان مهار کرده طوریکه پتانسیل آنها امروز در دنیا بی خاصیت شده است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی الهام بخش مسلمانان جهان شده است، ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی نقطه نزول برکتها از آسمان به زمین و ملل مستضعف و اسلامی شده است.
رزمجو افزود: سپاه و سپاه قدس در دفاع از حریم ولایت و مکتب اسلام زبانزد عام و خاص است و منجر شده که آمریکاییها از اقتدار جمهوری اسلامی بهراسند.
وی بیان کرد: همه کسانیکه در درون انقلاب با ویژگیهای انقلابی دفاع می کنند، در قالب گردانهای عاشورا، الزهرا، امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) با فراگیری آموزشهای مختلف ساماندهی شده اند.
رزمجور اظهارکرد: امروز امنیت پایدار درمنطقه استراتژیک خلیج فارس تا دریای عمان و اروند حاکم است و آمریکاییها نمی توانند کوچکترین اقدامی علیه جمهوری اسلامی انجام دهند.
وی گفت: راههای غلبه استکبار در جهان بسته شده است و آمریکاییها نه تنها در نظام جمهوری اسلامی بلکه در خیلی از مناطق دنیا بی خاصیت شده اند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: با ایثار، گذشت و از خودگذشتگی خانواد شهدا، جانبازان، ایثارگران به رهبری امام راحل و هدایتهای رهبر معظم انقلاب امواج پرتلاطم توطئه های رنگارنگ و پیچیده تر از گذشته را پشت سر گذاشتیم و بعنوان پاسداران انقلاب اسلامی برخود می بالیم.
رزمجو افزود: خدا را شاکریم که شاهد تحقق وعده های الهی مبنی بر صدور انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف جهان هستیم و بعنوان پیشکسوت نه تنها در مرزهای درونی بلکه در دفاع از مرزهای اسلامی در دورافتاده ترین نقاط استراتژیک جهان گام برمی داریم.
وی یادآور شد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشورهای مختلف از خاکریزهای اسلام دفاع و مدافع حریم امامان و پاسدار انقلاب اسلامی است.
وی خطاب به پاسداران گفت: شما رهروان مومن نهضت حسینی و رهپویان طریق خمینی هستید و سنگرنشینان سنگر عشق از آغاز انقلاب اسلامی همچون خورشید درخشیدید و حماسه بزرگ و جاوید خلق کردید.
معاون تکریم منزلیت بازنشستگان سپاه پاسداران در این همایش گفت: در زمان حاضر 160 هزار نفر عضو سپاه هستند که به مقام بازنشستگی نائل شده و با توجه به رسالتی که همه سپاهیان دارند و براساس رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب خودمان را پاسدار انقلاب می دانیم.
بهنام پورقناد افزود: بازنشستگی که درعرف آن مطرح است برای ما سپاهیان مطرح نیست و ما عضو سپاه پاسداران و پاسدار انقلاب اسلامی تا آخرین قطره خون خود می دانیم.
وی بیان کرد: براساس رسالت پاسداری براساس بخشنامه فرمانده کل سپاه همه خدماتی که برای شاغلان در این نیرو ارائه می شود شامل اعضای وابسته و بازنشستگان نیز هست و در بحث مسکن و خدمات رفاهی همانند شاغلان خدمات رسانی صورت می گیرد.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی برون مرزی شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X