بخشدار:چغامیش دزفول نیازمند توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی است

به گزارش ایرنا شکر اله قارم عصر چهارشنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات بهداشتی و درمانی این بخش با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود:راه اندازی مرکز بهداشتی و درمانی در شهر چغامیش ،تسریع در راه اندازی مرکز بهداشتی و درمانی روستای اسلام آباد و شبانه روزی کردن مرکز بهداشتی و درمانی روستای بنوت بالا از جمله مطالبات اهالی این بخش محروم می باشد.
وی راه اندازی اورژانس 115 در مرکز بخش و مرمت خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درماتی را از دیگر نیازهای ضروری بخش چغامیش دزفول در حوزه بهداشت و درمان برشمرد و گفت:اهالی بخش چغامیش انتظار دارند تا دانشگاه علوم پزشکی دزفول نسبت به تجهیز خانه های بهداشت در این بخش اقدام کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز در این نشست در سخنانی از آغاز عملیات اجرابی مرکز بهداشتی و درمانی اسلام آباد در بخش چغامیش در آینده نزدیک خبر داد و گفت:برای راه اندازی مرکز بهداشتی و درمانی و اورژانس 115 در مرکز بخش نیز با نظر مثبت از طریق وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پیگیری و اخذ مجوز قانونی در حال انجام است.
یوسف پریدار بیان داشت:برای تجهیز خانه های بهداشت بخش چغامیش نیز بزودی اقدام به عمل خواهد آمد.
وی همچنین با بیان اینکه مسایل و مشکلات بخش چغامیش پیگیری خواهد شد گفت:نسبت به تامین دستگاه شوک اورژانس 115 خیبر واقع در این بخش نیز اقدام می شود.
در این نشست دهیاران بخش چغامیش نیز با طرح مسایل و مشکلات بخش بهداشت و درمان خواستار پیگیری این مشکلات و کمبودها از سوی دانشگاه علوم پزشکی دزفول شدند.
بخش چغامیش دزفول با 27 روستا بیش از 35 هزار نفر جمعیت دارد.
6068

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشدار:چغامیش دزفول نیازمند توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X