مادری که میخواست دخترش را قربانی کند (داستانک) -آکا

سایت سرگرمیداستانک،داستان کوتاه جالب

,a mother who wanted to sacrifice his daughter (anecdotes),جهل و فریب اعتقادات,داستان درباره جهل,[categoriy]

مادری که میخواست دخترش را قربانی کند

مادری که میخواست دخترش را قربانی کند (داستانک) -آکاa mother who wanted to sacrifice his daughter (anecdotes),جهل و فریب اعتقادات,داستان درباره جهل,داستان درباره فریب اعتقادات,شیوانا,فریب,مادری که میخواست دخترش را قربانی کند (داستانک),داستانک

آکاایران: مادری که میخواست دخترش را قربانی کند (داستانک)

آکاایران:  

بچه ای نزد شیوانا رفت .(در تاریخ مشرق زمین شیوانا کشاورزی بود که او را استاد عشق و معرفت ودانایی می دانستند) و گفت : ” مادرم قصد دارد برای راضی ساختن خدای معبد و به خاطر محبتی که به کاهن معبد دارد، خواهر کوچکم را قربانی کند. لطفا خواهر بی گناهم را نجات دهید .”
 
شیوانا سراسیمه به سراغ زن رفت و با حیرت دید که زن دست و پای دخترخردسالش را بسته و در مقابل در معبد قصد دارد با چاقو سر دختر را ببرد. جمعیت زیادی زن بخت برگشته را دوره کرده بودندو کاهن معبد نیز با غرور وخونسردی روی سنگ بزرگی کنار در معبد نشسته و شاهد ماجرا بود.
 
به گزارش آکاایران: شیوانا به سراغ زن رفت و دید که زن به شدت دخترش را دوست دارد و چندین بار او را درآغوش می گیرد و می بوسد. اما در عین حال می خواهد کودکش را بکشد. تا بت اعظم معبد او را ببخشد و برکت و فراوانی را به زندگی او ارزانی دارد.
 
شیوانا از زن پرسید که چرا دخترش را قربانی می کند. زن پاسخ داد که کاهن معبد گفته است که باید عزیزترین پاره وجود خود را قربانی کند، تا بت اعظم او را ببخشد و به زندگی اش برکت جاودانه ارزانی دارد.
 
شیوانا تبسمی کرد و گفت : اما این دختر که عزیزترین بخش وجود تو نیست ،عزیزترین بخش زندگی تو همین کاهن معبد است که به خاطر حرف او تصمیم گرفته ای دختر نازنین ت را بکشی، او به تو گفته است که باید عزیزترین بخش زندگی ات را از بین ببری و اگر تو اشتباهی به جای کاهن دختر ت را قربانی کنی هیچ اتفاقی نمی افتد و شاید به خاطر سرپیچی از دستور بت اعظم بلا و بدبختی هم گریبانت را بگیرد ، زن لحظه ای مکث کرد دست و پای دخترک را باز کرد او را در آغوش گرفت و آنگاه در حالیکه چاقو را محکم به دست گرفته بود به سمت پله سنگی معبد دوید اما اثری از کاهن معبد نبود ،از آن روز به بعد کسی کاهن معبد را در آن اطراف ندید.
هیچ چیز ویرانگر تر از این نیست که بفهمیم کسی که به او اعتماد داشته ایم عمری فریبمان داده است. در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است و تنها یک گناه و آن جهل است.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مادری که میخواست دخترش را قربانی کند (داستانک) -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایرام-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X