كارخانه فولاد شهرك صنعتي شماره پنج اهوازبا اجراي تعهدات زيست محيطي فعال مي شود

به گزارش ايرنا اخلاق محمديان شنبه در حاشيه بازديد استاندار خوزستان از شهرك شماره پنج اهواز در جمع خبرنگاران رسانه هاي گروهي اظهار كرد: اداره كل حفاظت محيط زيست استان با فعاليت كارخانه فولاد در اين شهرك صنعتي مخالف است و مجوز فعاليت را به اين كارخانه نمي دهد اما مقرر شده است كه محيط زيست براي فعاليت اين شهرك صنعتي همكاري لازم را داشته باشد و با ارائه دستور كارهاي لازم مجوز فعاليت را به اين كارخانه اعطا كند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي استان افزود: اين شهرك صنعتي در نزديكي شهر اهواز قرار دارد و شرايط لازم و مناسبي براي سرمايه گذاري سرمايه گذاران دارد.
وي گفت: همچنين نزديكي اين شهرك به راه آهن و آزاد راه از ديگر مزيت هاي اين شهرك صنعتي است، اين شهرك با مشكلاتي روبه رو است كه سه ماه آينده تمامي مشكلات اين شهرك صنعتي حل مي شود.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان خوزستان با اشاره به يكي از مشكلات اين شهرك صنعتي افزود: اين شهرك صنعتي جاده دسترسي ندارد و در نشست با استاندار خوزستان مقرر شده است كه راه دسترسي موقت براي اين شهرك صنعتي ايجادشود تا راه دسترسي دائمي اين شهرك صنعتي با همكاري پليس راه استان و اداره كل راه و شهرسازي احداث شود.
محمديان گفت: 50 درصد وسعت اين شهرك صنعتي در حريم شهر اهواز قرار دارد اما اين شهرك به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
وي بيان كرد: محيط زيست مجوز فعاليت به كارخانه فولاد اين شهرك صنعتي نداده است اما طبق رايزني هايي كه انجام گرفته با كاهش توليد كارخانه و دستوركارها و تعهداتي كه ازسوي محيط زيست اعمال مي شود اين كارخانه فعال خواهد بود.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان با اشاره به بي اطلاعي از مشكلات اين شهرك در زمان انعقاد قرارداد بيان كرد: قرارداد ساخت اين كارخانه در سال 1390 منعقد شد كه مديريت شهرك هاي صنعتي از مشكلات ساخت اين شهرك مطلع نبود.
محمديان بيان كرد: متاسفانه در تامين و ساخت زيرساخت هاي اين شهرك صنعتي كوتاهي شد.
شهرك شماره پنج اهواز در 15 كيلومتري اهواز قرار دارد و بزرگترين شهرك صنعتي اهواز است.
در اين شهرك صنعتي توسط يك سرمايه گذار از استان فارس كارخانه فولاد تاسيس شده است.
7158/6065

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كارخانه فولاد شهرك صنعتي شماره پنج اهوازبا اجراي تعهدات زيست محيطي فعال مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X