طرح پایش آب رسانی روستاهای خرم آباد آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار لرستان، علیرضا کاکاوند گفت: در راستای جمع آوری انشعابات غیرمجاز روستاهای استان، طرح پایش روستاهای شهرستان خرم آباد آغاز شده است.
وی اظهار کرد: در این طرح، تعویض کنتورهای خراب جهت جلوگیری از هدر رفت آب و مصرف بهینه مشترکین در دستور کار قرار دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: با آغاز این طرح، روستای ده محسن به عنوان نخستین روستای طرح پایش محسوب شده و با سه اکیپ عملیات پایش در روستای یاد شده انجام می شود.
کاکاوند گفت: با پایان طرح پایش در روستای یاد شده، دیگر روستاهای با جمعیت بالا در شهرستان خرم آباد در برنامه پایش قرار می گیرند.
روستای ده محسن از توابع شهرستان خرم آباد با 934 مشترک از خدمات شرکت آبفار خرم آباد بهره مند است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با بیان اینکه هم اکنون 48 روستای بالای 20 خانوار استان آب شرب ندارد اظهار داشت: از این تعداد، به جز 24 روستا که در دلفان است، مابقی تا پایان امسال از نعمت آب آشامیدنی بهره مند می شوند.
در حال حاضر دو هزار و 851 روستا با جمعیت بیش از 670 هزار نفر در لرستان وجود دارد که بر اساس آمار موجود 40 درصد جمعیت استان را تشکیل می دهند.
از این تعداد یکهزار و 561 روستا بالای 20 خانوار بوده که با توجه به اقدامات انجام شده تاکنون 94/5 درصد از کل روستاهای استان از نعمت آب شرب سالم و خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان بهره مند شده اند.
7269/507

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح پایش آب رسانی روستاهای خرم آباد آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X