نخستین سرای سلامت خراسان شمالی گشایش یافت

سرپرست شهرداری بجنورد در حاشیه گشایش این مرکز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مرکز یاد شده با همت سازمان بهزیستی استان و با همکاری مشاوران برجسته ایجاد شده و در تمام روز برای مشاوره به هم استانی های آماده ارائه خدمات است.
عباس نقیب با بیان این که سلامت تنها نداشتن بیماری و معلولیت را شامل نمی شود افزود: جامعه سالم جامعه ای است که افراد در آن از رفاه کامل جسمی روانی و اجتماعی و معنوی برخوردار بوده و زندگی مولد و با نشاطی را داشته باشد.
وی هدف از گشایش این مرکز را ارائه خدمات مددکاری اجتماعی و مشاوره ای دانست و اظهار کرد: این مرکز در صدد است تا در زمینه کاهش حوادث شهری و افزایش سطح دانش شهروندان در مواجهه با خطر حرکت کند.
سرپرست شهرداری بجنورد تصریح کرد: آموزش مهارت های زندگی به منظور توسعه‌ رفتارهای سالم و توسعه فرهنگ سلامتی در خانواده از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز است.
استان 925 هزار نفری خراسان شمالی در شمالشرق کشور واقع شده است و شهر بجنورد با دارا بودن 2 منطقه شهری و همچنین شهرداری مهر 211 هزار نفر جمعیت دارد.
6003/ 6041

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین سرای سلامت خراسان شمالی گشایش یافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X