فرماندار قروه خواستار شفاف سازی در اعتبارات ورزشی شهرستان ها شد

به گزارش ایرنا، شعبان سپهر روز چهارشنبه در نشست تجلیل از هیات های ورزشی شهرستان قروه افزود: اعتباراتی که به هیات های استانی به صورت کلی پرداخت می شود متأسفانه به قروه اختصاص نیافته است لذا در این زمینه اداره کل ورزش استان باید با شفافیت پاسخگو باشد.
به گفته وی وقتی که شفافیت و پاسخگویی نباشد هیچ گونه کاری درست پیش نمی رود لذا دستگاه ها باید ضمن توجه به سال اقتصاد مقاومتی با حرکت در محور قانون یک شفافیت اطلاع رسانی را در حیطه کاری خود قرار دهند.
سپهر با بیان اینکه چارچوب اقتصاد مقاومتی در اطلاع رسانی دقیق و درست است، اظهار کرد: اگر اطلاع رسانی درست صورت گیرد جای گله ای باقی نمی ماند و با شفاف سازی ذهنیت ها آماده پذیرای شایعه نمی شود.
وی با اشاره به اینکه ورزش شهرستان قروه دارای پتانسیل های بالایی است گفت: اگر زحمت مربیان، پیشکسوتان و هیات های ورزشی نادیده گرفته شوند ضربه جبران ناپذیری به بدنه اجتماع وارد خواهد شد و باعث هدررفت سرمایه، عمر، تجربه و انرژی آنها می شوند.
فرماندار قروه تاکید کرد: اگر ورزش شهرستان بر مبنای اقتصاد مقاومتی عاملی برای درآمد شهرستان شود آن موقع در زمینه ورزش موفق شده ایم.
وی با اشاره به اینکه نباید اجازه هدر رفت سرمایه را با بی توجهی داد افزود: برای به ایده آل رسیدن در امر ورزش باید با استفاده از داوران بومی دارای امتیاز بالا و برگزاری کلاس های آموزشی توسط مربیان باتجربه از این ظرفیت شهرستان در سطح استان بهره برد.
وی ادامه داد: ورزشکارانی که برند ملی می شوند دارای ارزش هستند چرا که این برند شدن می تواند سرمایه برای منطقه ایجاد کند.
سپهر خاطر نشان کرد: وقتی در سطح ملی ورزشکار قهرمان داریم و می توانیم با برگزاری کلاس های آموزشی برای شهرستان کسب درآمد کنیم، چرا اجازه هدر رفت این برآیند ورزشی را می دهیم.
وی با تاکید به اینکه نباید همه قصورها و مشکلات را پشت تحریم پنهان کنیم افزود: یک بخش از مشکلات به تحریم ها وبخش دیگر مربوط به سوء مدیریت و عدم نظارت خودمان است.
به گفته وی گاهی اوقات با کمبودها و محرومیت ها هم می توان خود را بهتر نشان داد و باتوجه به اینکه اراده در جوانان وجود دارد باید یک چشم انداز پایداری در منطقه ایجاد کرد تا بتوان با کمترین امکانات به موفقیت رسید.
سپهر افزود: اگر مبنا بر داشته ها به شرط سر و سامان دادن گذاشته شود می توان به پیشرفت رسید و آن پتانسیل ها و امکانات را به حرکت درآورد.
وی به مهیا کردن زمینه برای حضور خیرین در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت: در هر شهرستانی رونق اقتصادی و صنعتی باشد و واحدهای تولیدی فعال باشد کمک هایی به ورزش صورت می گیرد.
سپهر گفت: تاکنون کاری که باید برای ورزش شهرستان صورت گرفته باشد محقق نشده است و با حرف هم نمی شود پیش رفت بلکه باید در عمل نشان داد که قدر ورزش را می دانیم.
قروه در 90 کیلومتری شرق سنندج واقع شده است.
7345/6108

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار قروه خواستار شفاف سازی در اعتبارات ورزشی شهرستان ها شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X