افزایش بودجه سالانه دانشگاه علوم پزشکی با آغاز فعالیت هیئت ممیزه در هرمزگان‌

محمد شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تشریح مزیت‌های فعالیت هیئت ممیزه این دانشگاه، توسعه فضاهای آموزشی و افزایش بودجه مصوب سالانه دانشگاه در فصل بهداشت و درمان و آموزشی را از جمله این مزیت‌ها برشمرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، محمد شکاری عصر امروز در اولین جلسه هئیت  ممیزه دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان اظهارداشت: کمیته‌های تخصصی علوم پایه و بالینی متشکل از 13 عضو هیئت ممیزی با حکم وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه برای اولین بار در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تشکیل جلسه دادند.

وی در ادامه از بررسی 5 پرونده در این جلسه خبر داد و بیان‌داشت: هر 5 نفر با حداکثر آرا از مرتبه استادیاری به دانشیاری ارتقاء یافتند که با این 5 نفر تعداد دانشیاران دانشگاه  به 29 نفر رسید .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از پیگیری ارتقاء سطح علمی، آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه باتوجه به روند رو به  رشد دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  در جنوب کشور و همچنین ارتقاء مرتبه اساتید  و اعضاء هیئت علمی از 3 سال  پیش خبرداد و گفت:  زیر ساخت‌ها در حوزه تحقیقات و فن آوری و مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی و افزایش رشته‌های دستیاری، دکتری، کارشناسی ارشد هم‌زمان با  افزایش تعداد اعضاء  هیئت  علمی و ارتقاء مرتبه علمی آنها و ارتقاء در مدت زمان چند سال اخیر محقق شد.

شکاری با اشاره به ارتقاء دانشگاه علوم پزشکی در رتبه بندی، تشکیل هیئت ممیزی مستقل را عامل ارتقاء اعضاء هیئت علمی و یکی از لازمه‌های  مهم هر دانشگاه علوم پزشکی یادکرد و گفت: این هیئت با دستور مستقیم وزیر بهداشت و پیرو بازدیدهای وی تشکیل شود‌.

وی با تشریح مزایای فعالیت هیئت ممیزی، جهت‌گیری بیشتر ‌نیروهای متخصص و فوق‌تخصص به دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، توسعه فضاهای آموزشی، افزایش بودجه مصوب سالانه دانشگاه در فصل بهداشت و درمان و آموزشی، اجازه افزایش دانشکده‌های علوم  پزشکی و پیراپزشکی در شهرستان‌های بالای 120 هزار نفر در استان  را از جمله مزیت‌های این هیئت برشمرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش بودجه سالانه دانشگاه علوم پزشکی با آغاز فعالیت هیئت ممیزه در هرمزگان‌» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X