کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: مجله آکا ایران: باکره، در لغت به معنای دست نخورده است و در فرهنگ عامه به شخصی که آمیزش جنسی نکرده باشد گفته می شود. برای زنان وجود پرده بکارت را نشانه باکرگی می دانند. و، همچنین نیز برای مردان در آفریقا سفتی پوست ختنه گاه و آزمون توانایی ادرار از بالای طنابی در یک متری زمین را نشانه باکرگی می دانند.

 

به گزارش آکاایران: یک پزشک سنتی ۵۴ ساله از کشور ویتنام که «وام تی هونگ» نام دارد، طی اظهاراتی ادعا کرد که پس از حدود ده سال تحقیقات به این نتیجه رسیده که پسرها اگر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشند، می توان به آن پی برد.این پزشک سنتی در ادامه افزود:

در سال دو هزار میلادی خانمی در منطقه ما مورد تجاوز سه فرد ناشناس قرار گرفت. پلیس پس از انجام تحقیقات، سه جوان را بازداشت کردند اما این سه جوان ادعا کردند که بی گناه هستند و تاکنون هیچ رابطه جنسی برقرار نکرده اند.«وام تی هونگ» گفت: پس از شنیدن ادعای این سه جوان که به نظر بی گناه می آمدند،تحقیقاتم را آغاز کردم و پس از چند سال متوجه شدم که به محض برقراری اولین رابطه جنسی توسط پسران، لایه ای از روی اندام جنسی آنها از بین می رود.

 

این پزشک سنتی همچنین افزود: پس از کشف این مسأله و رساندن خبر آن به وکلای این سه جوان بی گناه، آن وکلا توانستند به دادگاه ثابت کنند که این سه جوان تاکنون هیچ رابطه جنسی با کسی برقرار نکرده از همین رو آنان از اعدام نجات یافتند.منابع خبری از کشور ویتنام اعلام کردند: پس از مطرح شدن ادعای این پزشک سنتی، گمانه زنی ها در مورد درستی یا نادرستی آن آغاز شد و تحقیقات و بررسی ها توسط پزشکان غیرسنتی آغاز شد و در نهایت به صحت ادعای «وام تی هونگ» پی بردند. همین امر در نجات یافتن آن سه جوان نیز تأثیرگذار بود

 

نحوی تشخیص باکره بودن پسرها :

 

روش اول :

 

اما در حال حاضر بهترین آزمونها شامل وجود خط در پشت زانو، سفت بودن محل ختنه و توانایی پسر برای پاشیدن ادرار خود بالاتر از یک سیم با فاصله یک متر از سطح زمین میباشد .

 

روش دوم

 

,virgin diagnosis of boys,آزمایش باکره بودن پسر,از مجا بفهمیم یه مردی باکره است,[categoriy]

کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها

کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها -آکاvirgin diagnosis of boys,آزمایش باکره بودن پسر,از مجا بفهمیم یه مردی باکره است,باکره بودن مرد رو از کجا بفهمیم,باکره بودن یعنی چی,تست باکرده بودن پسر امکان پذیر شد,تست باکره از مرد,روش تشخیص باکره بودن پسرها,کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها,مجله مراحم,نحوی آزمایش پسر برای فهمیدن رابطه جنسی قبل از ازدواج,نحوی تشخصین باکره بودن پسر,خواندنی های جالب,علمی

آکاایران: کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها

مبنای علمی تست باکرگی :

تست باکرگی مجموعه ای از روشها برای تشخیص باکره بودن و عدم تجربه رابطه جنسی در دختران است. در مورد پسران، راهی برای تشخیص باکرگی وجود ندارد و روش هایی که در برخی اقوام به این منظور به کار گرفته می شود، مبنای علمی ندارد.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف دو روش برای تشخیص باکره بودن پسرها -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایرام-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X