اقتصاد مقاومتی سیاست خوب و تاثیرگذاری را در کشور ترسیم کرده است/باید تولیداتمان را افزایش داده و ‌با دنیا مبادله کنیم

هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه در ایران ظرفیت تحقق اقتصاد مقاومتی به درستی موجود است گفت: اقتصاد مقاومتی سیاست خوب و تاثیرگذاری را در کشور ترسیم کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی امروز عصر در منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت اعیاد پر برکت شعبانیه و ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل عباس(ع) اظهار داشت: از 40 سال پیش با ظرفیت‌های گیلان به درستی آشنا هستم.

وی با اشاره به اینکه اگر برنامه‌های قسمت شمال کشور به درستی عمل شود استان‌ گیلان ظرفیتی بسیار زیادی را داراست افزود: زیبایی و سرسبزی گیلان در گردشگری، در دنیا بی‌نظیر است که این امر خود یک ظرفیت برای استان محسوب می‌شود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه سیاست اقتصاد مقاومتی از سوی مجمع تشخیص مصلحت تصویب شده است خاطرنشان کرد: با ابزار گسترده ای که برای اجرای این سیاست در کشور در اختیار است اقتصاد مقاومتی توسعه عظیمی را در بخش های مختلف برای کشور به بار می آورد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، نقطه اساسی اقتصاد مقاومتی را تکیه بر درون و نگاه بر بیرون از مرزها دانست و افزود: در داخل با تکیه بر ظرفیت‌های درونی می‌توان در تمامی زمینه‌ها، تولیدات را افزایش و این تولیدات را با دنیا مبادله کنیم.

وی با اشاره به اینکه در ایران ظرفیت تحقق اقتصاد مقاومتی به درستی موجود است تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی سیاست خوب و تاثیرگذاری را در کشور ترسیم کرده است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی می‌تواند به عنوان یک منطقه آزاد مدرن در منطقه تاثیرگذار باشد افزود: منطقه آزاد انزلی و ظرفیت دریای خزر و فضای کم نظیر گیلان می‌تواند خللی که در حمل و نقل دریای خزر وجود دارد و ارتباط کم ما با بنادر اطراف را به درستی جبران کند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: کریدور شمال و جنوب برنامه جدی برای آینده دنیا است که منطقه آزاد انزلی می‌تواند نقشی مهم و تاثیرگذار در این مسیر داشته باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقتصاد مقاومتی سیاست خوب و تاثیرگذاری را در کشور ترسیم کرده است/باید تولیداتمان را افزایش داده و ‌با دنیا مبادله کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X