تشکل‌های صادراتی استان اردبیل فعال شوند

صادرات رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: آسیب‌شناسی تعاونی‌ها و فعال کردن تشکل‌های صادراتی استان اردبیل از جمله اهداف در استان اردبیل بوده که با جدیت در راستای این امر تلاش می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سیدحامد عاملی عصر امروز در جلسه کمیته پایش تجارت خارجی و حمایت از توسعه تشکل‌های بخش خصوصی در اردبیل اظهار داشت: آسیب‌شناسی تعاونی‌ها و فعال کردن تشکل‌های صادراتی استان اردبیل از جمله اهداف در استان اردبیل بوده که با جدیت در راستای این امر تلاش می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد:‌ تشکیل اتحادیه‌ها و تشکل‌های قوی و حمایت از آنها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امری ضروری و مهم بوده که باید تمامی مسئولان در این حوزه تلاش کرده و اقدامات لازم و اساسی را انجام دهند تا بتوانیم از این طریق گامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان برداریم.

عاملی با اشاره به وضعیت نامناسب تشکل‌های صادراتی موجود استان اردبیل گفت: تلاش برای فراهم کردن بسترهای رشد و توسعه تشکل‌های بخش خصوصی، به ویژه شرکت‌های صادراتی از وظایف دستگاه‌های عضو کمیته پایش تجارت خارجی و همکاری بخش خصوصی مرتبط با تجارت خارجی است که باید برای این امر تلاش کنند.

وی با اشاره به راهکارهای حمایتی و پیشنهادی برای تقویت بخش خصوصی در استان تصریح کرد: باید راهکارهای عملیاتی که قابلیت اجرا شدن دارند در این حوزه ارائه شده و تلاش شود تا با رفع موانع و مشکلات زمینه برای فعالیت هر چه بیشتر تعاونی‌های و بخش خصوصی در استان فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: حمایت هر چه بیشتر از فعالیت‌های تعاونی‌ها و تلاش و مشارکت مسئولان در راستای رفع مشکلات تعاونی‌های سبب می‌شود تا این تعاونی‌های بتوانند فعالیت‌های خود را تقویت کرده و بتوانند زمینه‌ساز توسعه تولیدات در استان اردبیل شوند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکل‌های صادراتی استان اردبیل فعال شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X