به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟! +تصاویر -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: مجله آکا ایران: به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی، مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» منتشر بررسی می کند.  

**شایعه**

اخیراً خبر و عکسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موبایلی نقل شده است که ادعا می کند یک زن داعشی بچه ای شبیه به خوک بدنیا آورده است:

به گزارش آکاایران: «خبر تازه، تازه…؛ معجزه ای که موصل را لرزاند. زنی از موصل یکی از شهرهای سنی نشین عراق که برای جهاد نکاح با حضرات ملعون داعش خدمت می کرد، بچه ای به دنیا آورد که شبیه خوک می باشد. سبحان الله، خداوند رویتان را سیاه کرد ای قاتلان وحشی و کفار …»

  ,آیا زن داعشی، بچه خوک به دنیا آورد؟,از شایعه تا واقعیت,گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی,[categoriy]

به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟ تصاویر

به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟! +تصاویر -آکاآیا زن داعشی، بچه خوک به دنیا آورد؟,از شایعه تا واقعیت,گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی,خارج از مرز

آکاایران: به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟! +تصاویر

 

**واقعیت**

تصویر منتشر شده بچه نوزاد یک زن داعشی نیست، بلکه یک بچه خوک است که به علت اختلالات ژنتیکی صورتی شبیه به انسان پیدا کرده است.

اگرچه بدعت جهاد نکاح یکی از منفورین بدعت های گروه تروریستی داعش است و با شرع و عقل منافات دارد، اما این تصویر ارتباطی با آن ندارد. یک خوک چینی پس از طی دوران بارداری سخت بچه ای را به دنیا آورد که شباهت بسیار زیادی به انسان داشته است که به همین دلیل تصاویر آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

اگر عنوان «بچه خوک با صورت انسان» جست وجو شود، تصاویر متعددی از این بچه خوک مشاهده می شود.

 ,آیا زن داعشی، بچه خوک به دنیا آورد؟,از شایعه تا واقعیت,گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی,[categoriy]

به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟ تصاویر

*آیا تولد بچه خوک با سر انسان سابقه دارد؟

۲ سال گذشته نیز بچه خوکی در گوآتمالا با سر انسان متولد شد که این موضوع باعث ایجاد بحث پیرامون آن شده بود. لائورانو اسکوبار آریاس کشاورز منطقه مذکور گفته بود اشیای نورانی را در آسمان دیده و بعد این خوک بدنیا آمده و حدس می زد که این موجود فضایی باشد.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به دنیا آوردن بچه خوک توسط زن داعشی شایعه است؟! +تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایرام-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X