اقدامات صورت گرفته در بخش ایمنی استان زنجان مطلوب است

به گزارش خبرنگار مهر، داوود کشاورزیان  ظهر چهارشنبه در دیدار با معاونان و رئیسان اداره ها و کارکنان این اداره کل افزود: استفاده روز افزون هموطنان از آزاد راه‌های کشور ایجاب می کند تا از فناوری های روز دنیا به منظور خدمات بهتر به کاربران جاده ها استفاده شود.

وی اظهار کرد: با شناخت درست نیازها، باید از همه ظرفیت ها برای افزایش سطح کمی و کیفی خدمات بخش حمل و نقل جاده ای و پاسخ به نیازهای استفاده کنندگان توام با تکریم آحاد جامعه بهره گرفته شود.

معاون وزیر راه و شهر سازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: رسیدگی به درخواست‌ها و تقاضای کسانی که به اداره های کل حمل و نقل مراجعه می کنند، در اسرع وقت و کمترین زمان انجام شود تا رضایت خاطر مراجعان فراهم شود.

کشاورزیان با تاکید بر اینکه از فناوری های روز دنیا برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب به کاربران جاده ها استفاده شود، یادآورشد: راهبرد سازمان در خدمت به مردم بر پایه ساده سازی، روان سازی فرآیندهای خدمت در بخش حمل و نقل جاده ای، افزایش رضایتمندی خدمات گیرندگان، ایجاد انگیزه و فراهم آوردن شرایط لازم برای سرمایه گذاری های جدید در میان سرمایه گذاران در حوزه حمل و نقل جاده ای و راهداری است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اقدامات صورت گرفته در بخش ایمنی استان زنجان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ترغیب و تشویق مردم به استفاده از حمل و نقل عمومی جاده ای می تواند موجب رشد این صنعت شود. 

وی با بیان اینکه باید زیرساخت های لازم این مساله بیشتر از قبل فراهم شود، گفت: ارتقای خدمات در گرو شناخت درست نیازها است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقدامات صورت گرفته در بخش ایمنی استان زنجان مطلوب است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X