مسئول آمریکایی: با ادامه نارسایی های ایمنی مترو واشنگتن تعطیل خواهد شد

انتونی فاکس سرپرست امور امنیتی منطقه واشنگتن دی سی در پی انفجار عظیمی که روز پنجشنبه گذشته در یکی از تونل های مترو این منطقه رخ داد خواستار دسترسی بازرسان امنیتی به تونل های این مترو شد اما این درخواست با امتناع مسئولین مترو روبرو شد.
وی درپی این امتناع درگفتگو با یکی از شبکه های تلویزیونی آمریکا حوادث اخیر ایمنی دراین مترو را هراس آور خواند و گفت درصورتی که اقدامی برای رفع مشکلات ایمنی این مترو صورت نگیرد کوچکترین تردیدی در تعطیل کردن آن نخواهد کرد.
جنجال های مربوط به حوادث اخیر در مترو واشنگتن موجب واکنش گسترده مسئولین حمل ونقل آمریکا شد و کارولین فلاورز سرپرست حمل و نقل فدرال آمریکا نیز با صدور بخشنامه ای تهدید کرد در صورتی که برای رفع این نارسایی ها اقدامی فوری صورت نگیرد مترو واشنگتن را تعطیل خواهد کرد و یا جلو بودجه آن را خواهد گرفت.
مترو منطقه واشنگتن دی سی با نزدیک به 200 کیلومتر ریل و 91 ایستگاه، روزانه میلیون ها نفر از ساکنین این منطقه را جا به جا می کند و از نظر ابعاد و حجم مسافر در مقام دوم بزرگترین مترو های آمریکا قرار دارد و تعطیل شدن آن سبب فلج کامل حمل و نقل شهری و آشفتگی های زیادی در زندگی روزانه مردم این منطقه خواهد شد.
اروپام-4-541**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسئول آمریکایی: با ادامه نارسایی های ایمنی مترو واشنگتن تعطیل خواهد شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X