ظریف بر اطلاع رسانی درباره اسناد حقوقی سازمان ملل تاکید کرد

به گزارش ایرنا از مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در دیدار «ماریا دو تسنکو» رئیس جدید مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد این مطلب را بیان کرد.
وزیر امور خارجه گفت: برگزاری نمایشگاه به منظور آشنایی و اطلاع رسانی هرچه بیشتر درخصوص فرآیندهای سازمان ملل و شناخت دیدگاه های رئیس جمهوری اسلامی ایران در زمینه قطعنامه مصوب در مجمع عمومی سازمان ملل پیرامون مقابله با خشونت و افراط گرایی و تروریسم را از جمله دیگر زمینه های فعالیت های سازمان ملل توصیف کرد.

**افزایش سطح همکاری ها با موسسات علمی و دانشگاهی ایران
ماریا دوتسنکو رئیس جدید مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد نیز با اشاره به آثار و نتایج برجام درپیشبرد همکاری های سازمان ملل با جمهوری اسلامی ایران گفت: ما امیدواریم در این دوره جدید، سطح همکاری های سازمان ملل با موسسات علمی و دانشگاهی را افزایش دهیم.
دوتسنکو افزود: آمادگی داریم با برگزاری نمایشگاه عکس و اسناد حقوقی و وقایع تاریخی، تبادلات فی مابین در زمینه همکاریهای بین المللی سازمان ملل و ایران را ارتقاء دهیم.
سیام**3070**1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ظریف بر اطلاع رسانی درباره اسناد حقوقی سازمان ملل تاکید کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X