کادر جدید هیئت اسکواش قم مشخص شد

احمد مولوی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به منظور تحول در اسکواش قم و تسریع حرکت این رشته به سمت پیشرفت و آشنایی بیشتر عموم مردم با این رشته تصمیم بر اعمال تغییرات در هیئت اسکواش گرفته شد و نفرات جدید کادر هیئت اسکواش مشخص شدند.

وی افزود: بر این اساس، وحید مولوی مسئولیت دبیری هیئت اسکواش را بر عهده گرفته است و با توجه به انگیزه و نیروی جوانی وی که دارای سوابق روشنی در عرصه ورزش است اسکواش قم می‌تواند وارد فضا و شرایط جدیدی شود.

رئیس هیئت اسکواش استان قم گفت: نیره سادات حسینی به عنوان نایب رئیس بخش بانوان، امور مربوط به توسعه ورزش اسکواش در بخش بانوان را پیگیری می‌کتد البته اسکواش بانوان قم در بخش پایه در یک سال اخیر تحرکات مثبتی را پشت سر گذاشته است.

مولوی بیان داشت: مسئولیت واحد آموزش و استعدادیابی بخش دختران و بانوان هیئت اسکواش استان قم بر عهده فاطمه نریمانی خواهد بود و برگزاری جشنواره استعدادیابی اسکواش در قم که مرحله دوم آن از اردیبهشت ماه آغاز شده بخشی از برنامه استعدادیابی اسکواش قم خواهد بود.

وی عنوان کرد: زهراسادات حسینی در ارتباط با هیأت اسکواش استان قم به عنوان مسئول انجمن اسکواش آموزش و پرورش فعالیت می‌کند و در این هیأت ورزشی نیز مسئولیت امور مربیان را عهده‌دار است، ضمن اینکه مسعود شریعتی به عنوان خزانه‌دار فعالیت می‌کند.

رئیس هیئت اسکواش استان قم تصریح کرد: هیئت اسکواش قم در بخش زیر ساخت‌ها به دنبال توسعه از یک سو و بهره وری از فضاهای موجود از سوی دیگر است چنان که عملیات احداث نخستین سالن اختصاصی و بین‌المللی اسکواش در قم در سال ۱۳۸۹ با حضور مسئولین استان قم به پایان رسید و این سالن در اختیار اسکواش قم قرار دارد و باید از آن بهره برداری مناسب کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کادر جدید هیئت اسکواش قم مشخص شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X