مرگ کودک ۶ساله دربیمارستان/کارشناسان وزارت بهداشت واردگلستان شدند

به گزارش خبرنگارمهر، برای بررسی عوامل ایجاد مشکل درحین عمل جراحی برای دختر ۶ ساله دریکی از بیمارستان های گرگان یک تیم ویژه پزشکی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به گرگان آمدند.

طی روزهای گذشته خبری در گروه های تلگرامی دست به دست چرخید که احساسات زیادی را تحت تاثیر قرار داد. الینا فروتن دختر بچه ۶ ساله ای که برای عمل جراحی لوزه در یکی از بیمارستان های گرگان بستری شده بود، بعد از عمل به کما رفت.

در این پیام هایی که دست به دست می چرخید علت به کما رفتن این دختربچه ۶ ساله سهل انگاری پزشک معالج او و پرسنل بیمارستان در حین عمل و بعد از عمل عنوان شده بود.

در همین رابطه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از تشکیل دو تیم ویژه برای پیگیری علت مشکل بوجودآمده برای کودک ۶ ساله خبر داد و ضمن همدردی باخانواده و بستگان این کودک به خبرنگار مهر گفت: درصورتی که قصورپزشکی ثابت شود با خاطیان و عاملان آن برخورد جدی خواهدشد.

سیدمحمدحسینی با بیان اینکه این تیم ویژه پزشکی متشکل از کارشناسان معاونت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به درخواست ما برای بررسی این وضعیت به گرگان آمده اند، گفت: مباحث جراحی مبحث تخصصی وپیچیده ای است و تا زمانی که بررسی دقیق وفنی انجام نشود نمی توان اظهار نظر صریحی داشت.

وی همچنین از رسانه ها و مردم استان خواست ازانجام اظهار نظرهای احساسی خوداری کنند زیراهم اکنون نیز بسیاری از بیماران دربیمارستان ها بستری هستند که ممکن است خود و خانوادهایشان  دچار استرس و تشویش شوند.

حسینی همچنین از ایجاد محدودیت برای پزشک معالج تا به ثمر رسیدن تحقیقات لازم خبر داد و گفت: به محض مشخص شدن دلیل این حادثه و صدور رای نهایی آن را اعلام خواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان از برگزاری یک نشست خبری در رابطه با این موضوع طی روزهای آینده خبر داد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرگ کودک ۶ساله دربیمارستان/کارشناسان وزارت بهداشت واردگلستان شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X