مجمع سالیانه فدراسیون والیبال در مشهد برگزار شد

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال،شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و دیگر اعضای مجمع فدراسیون والیبال در این مجمع حضور داشتند.
محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در این مجمع گزارش کاملی از برنامه های والیبال در سال 95 و آینده برای حفظ و ارتقای وضعیت کنونی والیبال ایران در جهان ارائه کرد.
وی با بیان اینکه والیبال ایران در زمینه استفاده از سیستم های جدید همانند راه اندازی باشگاه پیامکی الگویی در کشور و قاره آسیا شده است، گفت: امیدوارم با کسب سهمیه المپیک خستگی 10 ساله خانواده والیبال برطرف شود، هر چند کسب سهمیه آغاز راه جدیدی برای آینده والیبال ایران خواهد بود.
داورزنی تاکید کرد: والیبال ایران تنها رشته تیمی و گروهی ایران است که در این سطح از جهان قرار دارد و بازهم می توانیم شرایط بهتری برایش فراهم کنیم تا انتظارات مردم را پاسخ گو باشیم.
در ادامه این مجمع مهدی اسلامی خزانه دار فدراسیون والیبال گزارش مالی تا پایان سال 94 فدراسیون را ارائه کرد و حسابرسان و بازرس فدراسیون نیز گزارش هایی را درباره گزارش های مالی و اقداماتی که باید برای تکمیل آنان انجام شود، ارائه کردند.
نحوه دریافت مطالبات از باشگاه های فعال در والیبال ایران یکی از محورهای مهم این گزارش ها بود که باید تا پایان اردیبهشت ماه تسویه حساب شود در غیر اینصورت اجازه حضور در رقابت های سال 95 به باشگاه ها داده نمی شود.
داورزنی در توضیح برخی مشکلات بوجود آمده در گزارش های مالی والیبال گفت: تغییرات قوانین فدراسیون جهانی یکی از موضوعاتی است که برای تنظیم قراردادها ایجاد مشکل می کند که استفاده از چشم عقاب به جای سیستم ویدیو چک در سال جاری از جمله آنان است.
رئیس فدراسیون والیبال گفت: والیبال تنها فدراسیونی است که از راه اندازی باشگاه پیامکی به درآمدزایی رسیده است. طبیعی است که وقتی اولین بار یک فدراسیون این سیستم را راه اندازی می کند، بعد از تجربه سال اول مشکلات آن مشخص می شود و برای برطرف کردن آنها تلاش خواهیم کرد.
در ادامه این مجمع برخی اعضا پیشنهاداتی ارائه کردند که طراحی تابلوهای یکسان برای آکادمی ها، تفویض اختیار برگزاری کلاس های درجه سوم مربیگری و داوری به هیات های استانی و ایجاد کمیته ای برای پیرایش وظایف و تفویض اختیار به هیات ها برای از بین بردن تمرکز گرایی از جمله آنان بود.
نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش و رئیس مجامع فدراسیون های ورزشی نیز در سخنانی با ابراز رضایت از عملکرد فدراسیون والیبال گفت: امروزه فدراسیون والیبال تمام توجه خود را به تیم های ملی نمی گذارد بلکه به استعدادیابی نیز توجه دارد تا در سال های آینده بهره لازم را ببرد.
وی تاکید کرد: ورزشکاران ایران تا کنون 44 سهمیه برای المپیک ریو کسب کردند و والیبال نیز یکی از امیدهای کسب سهمیه المپیک است. حضور در المپیک برای والیبال ایران بسیار ارزشمند خواهد بود و ملی پوشان ایران زنگ تفریح مدعیان جهانی این رشته ورزشی نیستند.
سجادی تاکید کرد: مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال یکی از مجامع بسیار خوب بود که نشان از همدلی و همیاری در بین اعضای آن وجود داشت و من از طرف وزارت ورزش و جوانان از تلاش خانواده والیبال تشکر می کنم.
پس از پایان مجمع سالیانه، نشست هیات های استانی با رئیس و هیات رئیسه فدراسیون والیبال برای بررسی راهکارهای توسعه والیبال برگزار شد.
ورزشی** 2024** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجمع سالیانه فدراسیون والیبال در مشهد برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X