ابهام در مالکیت زمین کانون پرورش فکری دزفول

مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول روز چهارشنبه به ایرنا گفت:زمین این کانون سال 52 از سوی شهرداری و فرمانداری وقت اهدا و مقرر گردید تا زمانیکه به عنوان کانون پرورش فکری در اختیار کودکان و نوجوانان است به فعالیت خود ادامه دهد.
سعید گل گل با بیان اینکه در آن زمان سندی مکتوب از سوی شهرداری و فرمانداری در خصوص واگذاری زمین آن به کانون پرورش فکری تحویل داده نشده بود افزود:در حال حاضر فردی با ارایه سند و پیگیری از طریق دادگاه مدعی مالکیت زمین مذکور شده در صورتی که زمین مذکور دولتی بوده و نمی تواند مالک شخصی داشته باشد.
وی اظهار کرد:با گذشت بیش از 40 سال چگونه ممکن است فردی اکنون به فکر مالکیت زمین مذکور باشد.
غلامرضا پورفهیمی بازنشسته کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول که از سال 1356 در این کانون مشغول بکار بوده نیز گفت:ساختمان موجود توسط کانون پرورش فکری ساخته شده است ولی اخیرا فردی خود را مالک زمین معرفی کرده و با ارائه سند خواستار بازپس گیری و تخلیه کانون شده است.
پورفهیمی گفت:20 سال پیش نیز یک نهاد دولتی ادعای مالکیت زمین مورد نظر را کرده بود که از شکایت صرفنظر کرد ولی اکنون فرد مدعی از دادگاه حکم گرفته است.
اعظم شکورنژاد مادر یکی از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول نیز که از پنج سالگی در این کانون عضو بوده و اکنون نیز فرزندش را در این کانون ثبت نام نموده است از مسوولان خواست از تعطیلی این مکان فرهنگی جلوگیری کنند.
مینا نیکیان مادر یکی دیگر از اعضای این کانون نیز خواستار جلوگیری از تعطیلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
خانواده های اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دزفول با امضای توماری خواستار جلوگیری از تعطیلی این کانون شدند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول که در مجاورت پل جدید این شهر واقع است قدیمی ترین کانون پرورش فکری کودکان در دزفول است که بسیاری از شهروندان دزفولی و یا فرزندان آنان در آن آموزش دیده اند.
7278/6068

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابهام در مالکیت زمین کانون پرورش فکری دزفول» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X