پژوهشگر فلسطینی: هدف عادی سازی روابط اسرائیل و سعودی، نابودی مقاومت فلسطین است

ابوعامر در گفت وگو با ایرنا، « شعارهای برخی حاکمان عرب در دفاع از فلسطین» را زیرسوال برد و گفت که بهای نزدیک شدن برخی کشورهای عربی به رژیم صهیونیستی را ملت فلسطین می پردازد.
وی خاطرنشان کرد:بعد از تکرار دیدارهای دو جانبه ژنرال ها و سیاستمداران صهیونیست با شاهزادگان و ژنرال های سعودی و نجواهای عاشقانه آنها، روابط پنهانی چندین ساله آنها اکنون وارد مرحله علنی و رسمی شده است.
این پژوهشگر فلسطینی تصریح کرد: تحولات مستمر اخیر نشان می دهد که زمان اعلام عادی سازی کامل روابط سعودی ها با رژیم صهیونیستی نزدیک شده است.
ابوعامر گفت: با کمال تاسف مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که شاهد برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی در بیشتر پایتخت های عربی خواهیم بود بی آنکه کاری برای فلسطین که مساله محوری امت اسلامی و عرب است، صورت گرفته باشد.
وی افزود: تحرکات برای بیشتر نزدیک شدن سعودی ها به رژیم صهیونیستی ثابت کرد که شعارهای سال های گذشته آنها و متحدانشان در حمایت از فلسطین، دروغی بیش نبوده و بیشتر سران عرب با سوء استفاده از قضیه فلسطین به دنبال دستیابی به امتیازها و افزایش زمان حکمرانی خود بوده اند.
این پژوهشگر فلسطینی با اشاره به « اوضاع اسف بار کشورهایی که تفاهم و توافق های یک جانبه با رژیم صهیونیستی امضا کرده اند»، تاکید کرد: کسانی که از حمایت فلسطین شانه خالی می کنند، چیزی جز نابودی و خواری نصیب شان نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: کشورهای عربی که گزینه دوستی و روابط نزدیک با رژیم صهیونیستی را انتخاب کرده اند ، به ثبات داخلی و پیشرفت اقتصادی دست پیدا نخواهند کرد و این رژیم و حامیان آن در جهان، امنیت ، وحدت و تمامیت ارضی آنها را با تهدید مواجه می کنند.
ابوعامر تصریح کرد: کشورهایی که جمهوری اسلامی ایران را خطر واقعی معرفی می کنند، مردم خود را فریب می دهند همه می دانند خطر اصلی این است که سران این کشورها زمامداری خود را با تفکر قرون وسطایی ادامه داده و اکنون به دشمن صهیونیستی دل بسته اند.
این پژوهشگر فلسطینی گفت: ملت ها امروز به تحولات و اوضاع جهان و منطقه از دریچه ای دیگر می نگرند و سران این کشورها بهتر است به جای ایجاد توهم دشمن خارجی و ضرورت دراز کردن دست دوستی به سوی اسرائیل، سیاست های خود را اصلاح کنند.
خاورم*(3)*387*390* 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پژوهشگر فلسطینی: هدف عادی سازی روابط اسرائیل و سعودی، نابودی مقاومت فلسطین است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X