تاکسی رانان زنجان خواستار جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی شدند

شماری از تاکسی رانان زنجانی روز چهارشنبه با اجتماع مقابل استانداری زنجان همچنین از نبود خدمات مناسب از سوی شهرداری، فرسوده بودن برخی از تاکسی ها و نبود خط ویژه تردد تاکسی به میزان کافی ابراز نارضایتی کردند.
معاون حمل و نقل شهرداری زنجان به خبرنگار ایرنا در این خصوص گفت: شهرداری مدافع حق و حقوق تاکسی رانان به شمار می رود.
سمانه شاددل برخورد با مسافر بران شخصی را نیازمند یک همت جمعی خواند و تاکید کرد: مردم، خود تاکسی رانان، پلیس و شهرداری برای جلوگیری از ادامه فعالیت مسافرکشی خودروهای شخصی باید دست به کار شوند.
وی تصریح کرد: زمانی که تاکسی ها با مجوز و زیر نظر شهرداری فعالیت می کنند، مردم نباید به مسافر بران شخصی اعتماد و باید برای سفرهای درون شهری به حتم از خودروهای تاکسی مورد تایید استفاده کنند.
شاددل اضافه کرد: از سوی دیگر پلیس راهنمایی و رانندگی باید عرصه را بر رانندگان مسافر کش شخصی سخت بگیرد تا آنان از ادامه این فعالیت خودداری کنند.
معاون حمل و نقل شهرداری زنجان با بیان اینکه اصل 44 قانون اساسی به واقع برای رانندگان تاکسی اجرا می شود، گفت: رانندگان تاکسی برای خود فعالیت می کنند و شهرداری فقط بر فعالیت آنان نظارت دارد.
وی یادآورشد: رانندگان باید خود نیز یک همتی داشته باشند و با ارائه خدمات به شهروندان، شهرداری را در مقابله با مسافربران شخصی یاری کنند.
3001/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکسی رانان زنجان خواستار جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X