خیران 16 هزار مترمربع زمین به حوزه سلامت دراستان بوشهر اهدا کردند

به گزارش ایرنا، دکتر علیرضا رئیسی روز چهارشنبه درآئین تجلیل ازخیران عرصه سلامت و سازمانهای فعال مردم نهاد بوشهر افزود: در زمان حاضر 300 خیر در بانک اطلاعات خیرین عرصه سلامت در استان بوشهر ثبت نام کرده اند.
وی اضافه کرد: همچنین در دو سال گذشته خیران و بخش خصوصی 70 میلیارد ریال و بخش عمومی و دولتی نیز 25 میلیارد ریال به بخش سلامت استان بوشهر کمک کرده اند.
رئیسی اظهار کرد: با توجه به نیازهای استان بوشهر در پنج سال آینده 800 تخت بیمارستانی باید به تختهای موجود در این استان اضافه شود که برای رسیدن به این برنامه حضور و مشارکت خیران در کنار دولت ضروری است.
وی بیان کرد: با اجرای طرح تحول سلامت در فضای فیزیکی، تجهیزات کاربردی و با کیفیت، نیروی انسانی باکیفیت و متخصص و فرایندها و مدیریت تغییرهای زیادی صورت گرفته است.
رئیسی گفت: تنها با شعار دادن و حرف زدن نمی توان استان بوشهر را به سمت توسعه و پیشرفت سوق داد بلکه با اقدام و عمل است که می توان مسیر توسعه را طی کرد.
وی با بیان اینکه استان بوشهر نیازمند توسعه همه جانبه و متوازن است، اظهارکرد: اگر می خواهیم استان بوشهر به توسعه برسد نباید نیروی انسانی را با حرفهای غیرکارشناسی ناامید و دلسرد کرد.
رئیسی افزود: با دلسرد کردن پزشکان و کادر درمانی نمی توانیم استان بوشهر را در مسیر توسعه قرارداد بلکه باید به آنها احترام بگذاریم تا زمینه ماندگاری آنها فراهم شود.
وی با تاکید بر کیفیت، احترام و قدرشناسی به نیروی انسانی گفت: برای داشتن مراکز بهداشتی درمانی باکیفیت همه افراد باید خودشان را رشد دهند و واقع نگر باشند.
در این آئین از خیرین عرصه سلامت تجلیل شد.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیران 16 هزار مترمربع زمین به حوزه سلامت دراستان بوشهر اهدا کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات