خیران 16 هزار مترمربع زمین به حوزه سلامت دراستان بوشهر اهدا کردند

به گزارش ایرنا، دکتر علیرضا رئیسی روز چهارشنبه درآئین تجلیل ازخیران عرصه سلامت و سازمانهای فعال مردم نهاد بوشهر افزود: در زمان حاضر 300 خیر در بانک اطلاعات خیرین عرصه سلامت در استان بوشهر ثبت نام کرده اند.
وی اضافه کرد: همچنین در دو سال گذشته خیران و بخش خصوصی 70 میلیارد ریال و بخش عمومی و دولتی نیز 25 میلیارد ریال به بخش سلامت استان بوشهر کمک کرده اند.
رئیسی اظهار کرد: با توجه به نیازهای استان بوشهر در پنج سال آینده 800 تخت بیمارستانی باید به تختهای موجود در این استان اضافه شود که برای رسیدن به این برنامه حضور و مشارکت خیران در کنار دولت ضروری است.
وی بیان کرد: با اجرای طرح تحول سلامت در فضای فیزیکی، تجهیزات کاربردی و با کیفیت، نیروی انسانی باکیفیت و متخصص و فرایندها و مدیریت تغییرهای زیادی صورت گرفته است.
رئیسی گفت: تنها با شعار دادن و حرف زدن نمی توان استان بوشهر را به سمت توسعه و پیشرفت سوق داد بلکه با اقدام و عمل است که می توان مسیر توسعه را طی کرد.
وی با بیان اینکه استان بوشهر نیازمند توسعه همه جانبه و متوازن است، اظهارکرد: اگر می خواهیم استان بوشهر به توسعه برسد نباید نیروی انسانی را با حرفهای غیرکارشناسی ناامید و دلسرد کرد.
رئیسی افزود: با دلسرد کردن پزشکان و کادر درمانی نمی توانیم استان بوشهر را در مسیر توسعه قرارداد بلکه باید به آنها احترام بگذاریم تا زمینه ماندگاری آنها فراهم شود.
وی با تاکید بر کیفیت، احترام و قدرشناسی به نیروی انسانی گفت: برای داشتن مراکز بهداشتی درمانی باکیفیت همه افراد باید خودشان را رشد دهند و واقع نگر باشند.
در این آئین از خیرین عرصه سلامت تجلیل شد.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیران 16 هزار مترمربع زمین به حوزه سلامت دراستان بوشهر اهدا کردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X