تحقق توسعه و تقویت امنیت اجتماعی با مشارکت عمومی

معاون عملیات ناجا با تاکید بر نقش اطلاع رسانی به موقع در ارتقاء آگاهی بخشی عمومی گفت: توسعه و تقویت امنیت اجتماعی با مشارکت عمومی امکان پذیر است.

به گزارش سرویس«انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سید حسن بتولی توسعه و تقویت امنیت اجتماعی را با مشارکت پذیری عمومی میسر دانست و گفت: توسعه و تقویت اطلاع رسانی و ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه با استفاده از آموزش همگانی و اطلاع رسانی به موقع امکان پذیر است.

وی با اشاره به جدید التاسیس بودن اداره اجتماعی این معاونت، بر ارتقاء حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: یکی از برنامه‌های امسال ، توسعه منابع انسانی، تامین اقلام و امکانات اداری و تخصصی مورد نیاز ماموریتهای اجتماعی معاونت عملیات در راستای توسعه و تقویت اداره اجتماعی خواهد بود.

تقویت اداره اجتماعی معاونت عملیات در دستور کار

معاون عملیات ناجا ادامه داد: در این راستا در سال 1394 اقداماتی انجام گرفته و امسال نیز تا رسیدن به نتیجه، به امید خدا ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر شناسایی نیروهای متخصص برای فعالیت در اداره اجتماعی، جذب و به کارگیری آنها عنوان کرد: آموزش مستمر و ارتقاء دانش کارشناسان این مجموعه از برنامه‌های اداره اجتماعی در جهت توسعه منابع انسانی است.

معاون عملیات ناجا بیان کرد: در سال جدید تامین اقلام سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز اداره اجتماعی به خصوص در حوزه‌های مستند سازی و اطلاع رسانی نیز در دستور کار است.

سردار بتولی بهره برداری از ظرفیت‌ها و قابلیت های سیستم مرفوک ناجا در سال آتی؛ رصد مستمر و هدفمند آمار، اطلاعات، اخبار و گزارشهای اجتماعی از سیستم مرفوک ناجا، استخراج نقاط قوت و ضعف پلیس های تخصصی و رده‌های درون و برون سازمانی از جنبه اجتماعی آن و انعکاس آن به مبادی ذیربط، را یک ضرورت دانست.

بنابراعلام سایت پلیس، وی تهیه و تدوین هشدارهای آموزش همگانی و آگاهی بخشی آحاد جامعه با مأموریتهای فوریتی و غیر فوریتی پلیس 110 را نیز از مهمترین موارد بهره برداری اداره اجتماعی از فعالیت و اقدامات مرکز فرماندهی و کنترل ناجا دانست.

معاون عملیات ناجا در خصوص ایجاد بسترهای اجتماعی مناسب برای اجرای طرح‌های عملیاتی پلیس گفت: برگزاری جلسات اتاق فکر و کمیسیون‌های تخصصی اجتماعی، رصد اخبار سایت های خبری ، برگزاری و یا شرکت در دوره های عملیات روانی با همکاری معاونت اجتماعی ناجا از جمله این بسترها است.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحقق توسعه و تقویت امنیت اجتماعی با مشارکت عمومی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X