ساماندهی خانه مسافرها با جدیت دنبال می شود

مسئول امور شهرستان های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با اشاره به نظارت مستمر در امر ساماندهی خانه مسافرها، از جدیت بخشی به این اقدام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ نشست ساماندهی خانه مسافرها با حضور مسئول امور شهرستان های این اداره کل، نماینده ای از پلیس اماکن و برخی از صاحبان خانه مسافرهای شهرستان شفت برگزار شد.

در این نشست حسین میرزایی، اماکن اقامتی را عنصری موثر در جذب گردشگر خواند و اظهار داشت: با توجه به جایگاه گیلان در جذب گردشگر باید نسبت به نظارت از اماکن اقامتی با جدیت بیشتری برخورد نمود.

وی بر لزوم ثبت آمار گردشگران و مراجعین به اماکن اقامتی در سامانه ثبت آمار تاکید کرد و اذعان کرد: شرکت های مجری باید نسبت به معرفی اماکن متخلفین به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان اقدام کنند تا پس از بررسی موضوع از سوی بازرسان این اداره کل نسبت به تذکر و برخورد با واحد خاطی اقدام شود.

میرزایی خواستار نگاهی بلندمدت و اثربخش به عنصر سفر و افزایش گردشگران شد و افزود: رونق اقتصادی در گرو توسعه صنعت گردشگری و ارکان آن است.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهی خانه مسافرها با جدیت دنبال می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت دنیای سفر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X