اکثر شهروندان آلمانی به آینده بدبین هستند

بیکاری در اسپانیا نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که اکثر شهروندان آلمانی با بدبینی به آینده می نگرند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه "دی ولت" آلمان، بر اساس جدیدترین نظرسنجی اکثر شهروندان آلمانی به آینده بدبین بوده و تنها حدود یک سوم شهروندان آلمانی مطمئن به آینده می نگرند.

نتایج این نظرسنجی که موسسه  TNS انجام داده است نشان می دهد که زنان نگران تر از مردها هستند. تنها 24 درصد از زنان به آینده خوش بین هستند این در حالی است که چهل درصد مردان آلمانی نگاه خوبی نسبت به آینده دارند.

در مسئله رفاه، جوانان آلمانی بیشترین امید را نسبت به آینده دارند. تقریبا از هر دو جوان آلمانی بین 14 و 29 سال یک نفر احتمال می دهند که استانداردهای زندگی در کشورشان به همین شکلی که هست باقی بماند. در مجموع از هر سه شهروند آلمانی یک نفر چنین دیدگاهی دارد.

بر اساس این نظرسنجی تنها 26 درصد شهروندان آلمانی بر این عقیده اند که دولت در آینده از نظر اجتماعی می تواند نیازمندان را به اندازه کافی حمایت کند. درباره توانایی آلمان برای هماهنگی و ادغام مهاجران نیز شهروندان آلمانی تقریبا به همین میزان به آینده خوش بین هستند.

این نظرسنجی در ماه مارس از بین حدود هزار نفر از شهروندان آلمانی انجام شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اکثر شهروندان آلمانی به آینده بدبین هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X