این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر

برادران عجیبی که هر شب سکته میکنند

در طول روز " عبدالرشید " 9 ساله و " شعیب احمد " 13 ساله همانند بچه های دیگر مشغول بازی هستند و توانایی انجام کارهای یک انسان طبیعی را به طور کامل دارند اما به محض آنکه خورشید غروب می کند این دو برادر درست مثل کسی که سکته مغزی کرده باشد ناتوان و بدون قدرت انجام هیچ کاری بر روی تخت دراز کش می مانند.آنها حتی توان صحبت کردن هم در آن شرایط را ندارند.

برادران آفتاب ، عکس کودکان عجیب ، پسران عجیب

برادران آفتاب پسرانی که هر روز غروب سکته می کنند

پسران عجیب پاکستانی به همین علت به "پسران آفتاب" معروف شده اند چرا که مردم باوردارند که این پسران انرژی خود را از خورشید دریافت می کنند اما متخصصان و پزشکان منطقه به هیچ نتیجه ای در رابطه با علت این اختلال نرسیده اند.

برادران عجیب ، پسران عجیب ، بیماری عجیب

تکرار حالتی مثل سکته در برادران عجیب پاکستانی

 

"جواد اکرم" پروفسور دانشگاه پزشکی پاکستان در این مورد گفت: مدتی است که گروهی متشکل از متخصصان و پزشکان ماهر برای یافت علت اصلی این اختلال در حال تحقیق و بررسی هستند اما هنوز به نتیجه ای نرسیده اند که بتوان علت این بی حسی کامل پسران آفتاب را ثابت کند. اینکه یک انسان چطور از ساعات اولیه صبح تا غروب آفتاب به صورت طبیعی زندگی می کند و بعد از تاریک شدن هوا نمی توانند حرکت کنند ، غذا بخورند و حتی صحبت کنند.این دوبرادر تحت آزمایشات دقیقی قرار گرفته اند که هنوز هیچ یک پاسخی برای کشف این راز نبوده است.

سکته هر روزه ، بیماری عجیب ، سکته

سکته هر روزه پسران عجیب

این عکس زمانی از این دوبرادر گرفته شده است که خورشید به طور کامل غروب کرده و هردوی آنها با بی حسی کامل روی تخت افتاده اند و حتی قادر به صحبت کردن هم نیستند.

 این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X