مصباحی مقدم مصاحبه خود با «انتخاب» را تایید کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم گفتگوی خود با «انتخاب» را تایید کرد.
متن گفتگوی اعتماد با مصباحی مقدم در زیر می آید:
آيا سخنان امروز (سه شنبه) خود را درباره آقاي احمدي نژاد تاييد مي كنيد؟     بنده به عنوان سخنگوي جامعه روحانيت صحبت نكرده ام و اين اشتباه است كه به اين عنوان سخنانم را منتشر كرده اند. به عنوان شخص خودم صحبت كرده ام.         بحث معاون اولي مشايي و خانه نشيني احمدي نژاد قبلامنتشر شده اما شما به ماجرايي اشاره مي كنيد كه قبلاكسي آن را مطرح نكرده است.     اين مساله را به عنوان سومين بار است كه در مصاحبه هايم مطرح مي كنم.         مي توانيد كمي بيشتر اين موضوع را باز كنيد؟      اينها در جلساتي بوده كه با خود احمدي نژاد داشتيم. جلساتي عصر دوشنبه ها داشت كه از تعداد محدودي از نمايندگان مجلس هم دعوت مي شد و در آن موضوعات را بررسي كردند. من آنجا اين را به دست آوردم. همان زمان هم آن را بازتاب دادم. در زمان مسووليتم گمان مي كنم بازتاب دادم.         شخصا نگران بازگشت احمدي نژاد هستيد؟     قطعا.         چند درصد از اصولگرا يان اين نگراني را دارند؟     خيلي ها. درصد نمي توانم بگويم چون آن را بررسي نكرده ام اما مي دانم خيلي ها هستند. از اينكه آقاي احمدي نژاد بخواهد رييس جمهور شود نگران هستند.         دليل مشخص شما چيست؟     او تك رو است و كار جمعي نمي كند. از حيثيت جمع استفاده مي كند ولي كار خودش را مي كند.         فقط به دليل تك رو بودنش نگران هستيد؟     هم شخصيت فردگراي او و هم سوابقي كه داشته علت آن است.         گفتيد خيلي از اصولگرايان نگران بازگشت احمدي نژاد هستند.     او هر نقشه اي از مجموعه اصولگرايان را با ورود خود خنثي مي كند. اشكال مهم اين است كه اظهارات بنده به عنوان سخنگوي جامعه روحانيت منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصباحی مقدم مصاحبه خود با «انتخاب» را تایید کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X