رشته تيراندازي با كمان در شهرستان نير احيا مي شود

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از اداره ورزش و جوانان نير ، اكبر نگاهي در آيين معرفي رئيس جديد هيأت تيراندازي با كمان اين شهرستان، افزود: اين رشته برغم علاقه مندان زيادي كه در شهرستان دارد بدليل برخي مشكلات و نارسايي ها ، فاقد فعاليت مناسب بود و با رايزني هايي كه با هيأت استان صورت گرفت مقرر شد فعاليت هاي رشته تيراندازي با كمان در نير بصورت منسجم و منظم شروع شود.
وي اظهار كرد : با معرفي علي شهيدي به عنوان رئيس هيأت و معرفي كادر جديد انتظار مي رود هيأت تيراندازي با كمان شهرستان نير بتواند علاقه مندان و مراجعان اين رشته را ساماندهي نموده و مسير معرفي تيراندازان نخبه نيري را هموار سازد.
نگاهي ضمن قدرداني از حضور و توجه رئيس هيأت تيراندازي با كمان استان اردبيل به
شهرستان نير اضافه كرد : اداره ورزش و جوانان نير در چهت تأمين تجهيزات بويژه ارائه كمان ريكرو به هيأت براي برگزاري دوره هاي آموزشي اقدام مي كند.
در اين آيين همچنين رئيس هيأت تيراندازي با كمان استان اردبيل گفت: رشته تيراندازي با كمان بدليل جذابيت ها و ويژگي هاي خاص خود داراي علاقه مندان زيادي است كه در صورت توجه به راحتي مي تواند علاقه مندان خود را به سطوح قهرماني هدايت كند.
سلمان منصوري افزود: شهرستان نير بدليل برخورداري از ورزشكاران مستعد و متعهد مي تواند پايگاهي براي تيراندازي با كمان استان باشد.
وي ضمن قدرداني از زحمات بهروز شهپري ، از رئيس جديد هيأت خواست با هماهنگي اداره ورزش و جوانان نسبت به جذب ، ساماندهي و گسترش اين رشته مفرح در شهرستان نير برنامه ريزي مناسبي انجام دهد.
در اين آيين علي شهيدي بعنوان رئيس جديد هيأت تيراندازي با كمان شهرستان نير معرفي و از بهروز شهپري رئيس قبلي هيأت قدرداني شد.
1257/ 6130

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشته تيراندازي با كمان در شهرستان نير احيا مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X