اميدواري مربي پرسپوليس به بازي هاي جوانمردانه هفته پاياني ليگ برتر

«مصطفي قنبرپور» با اشاره به حساسيت بالاي ليگ برتر در هفته پاياني در گفت و گو با ايرنا گفت: دو تيم از بخت هاي اصلي كسب عنوان قهرماني هستند و اميدوارم در ديدارهاي هفته پاياني به خصوص ديدارهاي اين دو تيم اشتباه تاثيرگذاري رخ ندهد.
وي ادامه داد:‌ داوران در اين دو ديدار و ديدارهاي پايين جدول مهم ترين نقش را در زمين عهده دار هستند و اميدوارم مسئولان كميته داوران همانطور كه برخي از تيم ها از سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال درخواست دقت بيشتر را داشتند، در اين باره توجيه شده باشند.
مربي تيم پرسپوليس در خصوص ديدار پاياني اين تيم برابر تيم راه آهن يزدان نيز گفت: اين تيم از تيم هاي ريشه دار ليگ است و به طور يقين حريف آساني براي ما نخواهند بود.
وي در خصوص تازه ترين شرايط بازيكنان اين تيم نيز گفت: بازيكنان پس از كسب نتيجه برابر تيم گسترش فولاد روحيه بسيار خوبي دارند و تمرينات شادابي را در درفشي فر داشته اند، اميدوارم اين روحيه همچنان حفظ شود.
قنبرپور در باره بازيكنان مصدوم اين تيم نيز گفت: مهرداد كفشگري و ميلاد كمنداني مصدومان تيم ما هستند، خوشبختانه محسن بنگر و رضا خالقي فر نيز با تيم تمرين كرده و آماده هستند.
وي از هواداران پرسپوليس خواست روز جمعه اين تيم را تنها نگذارند و با حضور حداكثري در ورزشگاه آزادي روحيه مضاعفي به تيم بدهند.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس تاكيد كرد: ما به دنبال كسب عنوان قهرماني هستيم و اميدواريم پس از چند دوره ناكامي با قهرماني در ليگ برتر و تقديم آن به هواداران دل آنان را شاد كنيم.
قنبرپور در خصوص اتنظارات كادر فني از بازيكنان اين تيم در ديدار پاياني برابر راه آهن نيز گفت:‌ بازيكنان بايد تمركز خود را حفظ كرده و دستورات كادر فني را به اجرا بگذارند.
وي اضافه كرد: آنان به هيچ وجه نبايد عصبي شوند و همانطور كه كادر فني در تمرينات از آنان خواسته است به نتايج ساير تيم ها نيز توجهي نداشته باشند.
قنبرپور ابراز اميدواري كرد:‌ تيم پرسپوليس به عنوان نخستين تيم از خط پاياني رقابت هاي ليگ برتر عبور كرده و عنوان قهرماني را كسب كند.
وي در خصوص تيم استقلال خوزستان نيز گفت: تيم استقلال خوزستان تيم شايسته اي است كه يك هفته مانده به پايان ليگ در صدر جدول قرار دارد، اميدوارم تيم ذوب آهن به دور از حواشي، با ارائه بازي خوب يكبار ديگر شايستگي هايش را مقابل اين تيم به نمايش بگذارد.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس در باره بازيكناني كه قرار است از اين تيم جدا و يا به اين تيم اضافه شوند نيز گفت: هنوز هيچ چيز مشخص نيست ما يك بازي مهم پيش رو داريم و تمركزمان روي اين ديدار است.
وي در خصوص برنامه هاي فصل آينده پرسپوليس نيز گفت:‌ بعد از اتمام ليگ برتر بين 20 تا 25 روز به بازيكنان استراحت خواهيم داد، سپس براي برگزاري يك اردو به اروپا مي رويم.
به گفته قنبرپور، اگردر يك كشور اروپايي اردو بزنيم اردوي ما 10 روزه خواهد بود و اگر هماهنگي براي برپايي اردو در دو كشور فراهم شود، اردوي ما 15 روز به طول مي انجامد.
تيم پرسپوليس در هفته پاياني رقابت هاي ليگ برتر ميزبان تيم راه آهن يزدان است. اين ديدار ساعت 18 روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
ورزشي**9144**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اميدواري مربي پرسپوليس به بازي هاي جوانمردانه هفته پاياني ليگ برتر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X