سرمربی تیم ملی کاراته بانوان: انتخابی مرحله دوم 10 روز دیگر است

مریم مشیری نظر کمیته فنی را دلیل حضور ملی پوشان در مرحله نخست انتخابی تیم ملی عنوان کرد.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، با بیان اینکه حضور ملی پوشان در مرحله نخست تصمیم خوبی بوده است تصریح کرد: تصمیم کمیته فنی برای هر دو انتخابی تیم ملی مردان و زنان حضور ملی پوشان بوده است و باید به این تصمیم احترام گذاشته شود. همچنین فرصت خوبی است برای کاراته کاهای سایر شهرستانها تا در رقابت انتخابی با ملی‌پوشان مبارزه داشته باشند و فرصت خوبی برای کسب تجربه فراهم است.

مشیری در خصوص مرحله بعدی انتخابی گفت: 10 روز دیگر فراخوان مرحله دوم انتخابی است و نفرات دوم و سوم مشترک در مرحله دوم حضور دارند و برای ورود به اردو که به احتمال زیاد اول خرداد ماه سال جاری است رقابت خواهند داشت، در مجموع نفرات اول انتخابی نخست به همراه نفرات برتر مرحله دوم وارد اردو خواهند شد و در این میان اگر شرایط طوری بود که کاراته کایی شرایط ورود به اردو را داشته باشد از او نیزدعوت خواهد شد. البته باتوجه به وجود ویدئو چک در رقابتها و قضاوت خوب و به دور از غرض ورزی داوران، در حق مبارزی اجحاف نشده است و مبارزین از نتایج راضی بودند.

او در خصوص آسیب دیدگی حمیده عباسعلی گفت: اگر پزشک فدراسیون تایید کند مصدومیت عباسعلی طوری بوده که نمی‌توانسته در مرحله نخست انتخابی شرکت کند، به او اجازه حضور در مرحله دوم داده خواهد شد.

وی انتخاب بداغی و بهرامی را به عنوان دستیاران خود اینگونه تشریح کرد: بداغی و بهرامی رزومه خوبی نسبت به مربیان موجود داشتند و این دو برای حضور در کادر فنی محق‌تر بودند. کمیته فنی هم نظر مساعدی درباره این دو داشت.

در پایان سرمربی تیم ملی و مدیر فنی تیم های ملی کاراته بانوان درباره مسابقات برون مرزی گفت: پیش بینی حضور ملی پوشان در مسابقات برون مرزی شده است ولی به دلیل اینکه قطعی نشده است بهتر است که عنوان نشود.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمربی تیم ملی کاراته بانوان: انتخابی مرحله دوم 10 روز دیگر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X