انتصاب نمایندگان سهام مخابرات

به گزارش گرداب، با حکم محمود واعظی وزیر ارتباطات، مظفر پوررنجبر به عنوان "نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران" و لطیف وصلی را به عنوان "نماینده سهام عدالت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران" منصوب شدند.

متن حکم به این صورت است:

سلام علیکم؛

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با  استناد به تصویب نامه های شماره 187436/ت 44619  مورخ 19/8/1389 هیئت محترم وزیران 194737/63 مورخ 25/11/93 شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و نامه شماره 166722/63 مورخ 15/10/1393 وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی، بدینوسیله مظفر پوررنجبر را به عنوان "نماینده سهام دولت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران" و لطیف وصلی را به عنوان "نماینده سهام عدالت در هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران" برای انجام وظایف مقرر در اساسنامه شرکت یاد شده با اختیار اعمال حق رأی در جلسات هیئت مدیره، مجامع عمومی شرکت مخابرات ایران، ارتباطات سیار و سایر شرکت های تابعه منصوب می نمایم.

اهم انتظارات عبارتند از:

-رشد و تعالی شرکت و خدمت رسانی بهتر به مردم و بازار کشور

-تحول، نوآوری و توسعه در بعد فنی اقتصادی

-بهبود وضعیت معیشت کارکنان

-بهینه سازی هرم نیروی انسانی از نظر تخصصی

-گسترش تعامل با کلیه بنگاه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور برای توانمندسازی جهت ارائه خدمات بهتر

امید است با اتکال به ایزد منان و با همدلی و همکاری سایر اعضای هیئت مدیره در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر وامید موفق باشید.

                                                                                                      محمود واعظی

[ منبع این خبر سایت گرداب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتصاب نمایندگان سهام مخابرات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X