منتخبان فهرست امید تعهد تشکیلاتی شان را حفظ کنند

عبدالرضا هاشم زائی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص حضور برخی منتخبان لیست امید در جلسه فراکسیون اصولگرایان برای حمایت از ریاست لاریجانی، گفت: مشارکت یک فرد در یک فراکسیون به معنای وابستگی عمیقش به آن فراکسیون نیست. بعضی افراد داخل فراکسیون ها رفت و آمد می کنند.

منتخب مردم تهران ادامه داد: برخی افراد از اول مشخص بود اصولگرا هستند اما به دلیل ائتلاف، در لیست امید حضور یافتند.

وی تصریح کرد: این آقایان نباید در جلسه فراکسیون اصولگرایان حضور می یافتند چرا که رای آوردنشان را مرهون حضورشان در فهرست امید بودند.

هاشم زائی ادامه داد: آقای کواکبیان منتخب مردم تهران نیز در جلسه روز شنبه فراکسیون امید بسیار با حرارت در این خصوص صحبت کرد و معتقد بود کسانی که در لیست امید بودند و با این لیست رای آوردند می دانند که اگر در لیست دیگری حضور می یافتند، رای نمی آوردند. بنابراین باید وابستگی شان را نسبت به فراکسیون امید حفظ کنند.

منتخب مردم تهران با اشاره به ادامه جلسات رایزنی های فراکسیون امید، گفت: دیروز هم جلساتی داشتیم، شنبه آینده هم جلسه داریم و جلسات هم اندیشی فراکسیون امید ادامه دارد.

وی در خصوص امکان تفاهم لاریجانی و عارف برای ریاست مجلس، گفت: تفاهم در این خصوص امکان پذیر نیست. فراکسیون امید و فراکسیون فراگیر در مورد ریاست مجلس رقابت خواهند کرد و لاریجانی و عارف هر دو نامزد ریاست مجلس خواهند شد.

منتخب مردم تهران گفت: اما در مورد ریاست کمیسیون ها و اعضای هیئت رئیسه، امکان توافق و رایزنی میان دو فراکسیون وجود دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منتخبان فهرست امید تعهد تشکیلاتی شان را حفظ کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X