فراخوان آکادمی داستان کودک و نوجوان

آکادمی داستان کودک و نوجوان با شعار «شما هم می‌توانید نویسنده باشید» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ادبیات و کتاب ایسنا، آکادمی داستان کودک و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی در نخستین سال تأسیس خود که در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد در چهار رشته نویسندگی (کارگاه فانتزی، اتاق تجربه رمان نوجوان، کارگاه بازآفرینی و کارگاه کتاب تصویری (برای نویسندگان و تصویرگران)) هنرجو می‌پذیرد.

مدرسان راهنمای کارگاه‌های اشاره‌شده، فریدون عموزاده خلیلی، هدی حدادی، مرجان فولادوند، طاهره ایبد، نوید سیدعلی‌اکبر، مهدی رجبی و آرمان آرین هستند.

شرایط حضور در کارگاه‌های آکادمی، ارائه سه نمونه داستان که حداقل یکی از آنها در ارتباط با موضوع کارگاهی باشد که هنرجو قصد شرکت در آن را دارد (تصویرگران داوطلب شرکت در کارگاه های کتاب تصویری باید سه نمونه کار تصویرگری ارائه کنند)، حداقل سن 17 سال (شرایط شرکت نوجوانان زیر 17 سال در فراخوان بعدی اعلام می شود) و همچنین تکمیل فرم درخواست حضور در کارگاه و پرداخت شهریه عنوان شده است.

بنا بر اعلام، شیوه آموزش، کارگاهی است و هنرجو در طول 10 جلسه در تعامل با استاد راهنما و سایر هنرجویان فرایند نوشتن داستان را به صورت تجربی و گام به گام طی می کند و در پایان کارگاه داستان خود را کامل خواهد کرد.

در کارگاه کتاب تصویری، کار زیر نظر استادان راهنما در تیم‌های دونفره (نویسنده تصویرگر) پیش می‌رود.

بر اساس این خبر، آثار قابل قبول هر دوره که موفق به کسب گواهینامه شوند، در شورای ارزیابی انتشارات علمی و فرهنگی بررسی می‌شوند و در صورت تصویب، چاپ خواهند شد. انتشارات برای چاپ این آثار با نویسنده (یا تصویرگر) قرارداد منعقد و حق التألیف پرداخت خواهد کرد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان آکادمی داستان کودک و نوجوان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-هنری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X