ظرفیت سمن‌ها در ترویج کتاب‌خوانی به کار گرفته شود

به گزارش خبرنگار مهر، رباب عزیزخانی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران متذکر شد: سمن‌ها به دلیل ارتباط تنگاتنگ با اقشار مختلف مردمی توانسته‌اند، اعتماد مردم را به خود جلب کنند.

وی افزود: به تجربه مشاهده می‌شود که مردم در فعالیت‌ها و برنامه‌های سمن‌ها مشارکت داشته و از برنامه‌های فرهنگی سمن‌ها استقبال می‌کنند.

مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان تصریح کرد: چنین ظرفیتی می‌تواند برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله نشست‌های کتاب‌خوانی و جمع خوانی کتاب مورد استفاده قرار گیرد.

عزیزخانی با تأکید به استفاده از این ظرفیت در ترویج فرهنگ مطالعه بین اقشار مختلف مردمی اضافه کرد: از جمله سمن‌ها می‌توانند در کمپ‌های ترک اعتیاد، خانه سالمندان، مراکز نگه‌داری معلولان نسبت به ترویج مطالعه اقدام کنند.

وی با اشاره به برگزاری نشست مشترک با سمن‌های فعال در حوزه کتاب‌خوانی در آینده نزدیک متذکر شد: در این نشست ظرفیت و زمینه‌های همکاری با سمن‌ها موردبررسی قرار خواهد گرفت.

مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان تأکید کرد: این نهاد اجرایی از طرح‌های خلاقانه فرهنگی که بتواند به ترویج فرهنگ مطالعه کمک کند، استقبال می‌کند.

عزیزخانی با اشاره به بررسی ظرفیت سمن‌ها متذکر شد: امور کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل در نظر دارد از پتانسیل سازمان‌های مردم نهاد در راستای ترویج فرهنگ مطالعه استفاده کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ظرفیت سمن‌ها در ترویج کتاب‌خوانی به کار گرفته شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X