دیناروند: روغن نباتی باید گران شود

رییس سازمان غذا و دارو نسبت به درخواست انجمن روغن نباتی مبنی بر کاهش تعرفه واردات این محصول واکنش نشان داد و گفت: ما معتقدیم که باید از کالاهای آسیب‌رسان مالیات اخذ شود تا قیمت آنها افزایش و مصرفشان کاهش یابد.

به گزارش ایسنا، دکتر رسول دیناروند با بیان اینکه افزایش قیمت این کالاها باعث می‌شود که مردم به میزان کمتری از آنها استفاده کنند، افزود: درباره روغن نباتی نیز بحث کاهش قیمت وجود ندارد و قرار نیست که قیمت روغن نباتی کاهش پیدا کند.

دیناروند با بیان اینکه انجمن روغن نباتی به دنبال کاهش تعرفه واردات این کالا هستند، ادامه داد: ما در سازمان غذا و دارو با چنین اقدامی موافق نیستیم. یعنی ما موافق نیستیم که تعرفه واردات روغن نباتی کاهش یابد و باید همان تعرفه‌ای که از سوی دولت برای این کالا مصوب شده، اخذ شود.

رییس سازمان غذا و دارو همچنین تاکید کرد: تسهیل واردات کالاها جزو سیاست‌های وزارت بهداشت نیست و به همین دلیل ما با کاهش تعرفه روغن نباتی موافق نیستیم و در نتیجه تعرفه‌ای که مصوب دولت است، باید به عنوان تعرفه روغن نباتی اخذ شود.

[ منبع این خبر سایت الف-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دیناروند: روغن نباتی باید گران شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X