تحقق توسعه و تقویت امنیت اجتماعی با مشارکت عمومی

 به گزارش خبرگزاری مهر سردار سید حسن بتولی توسعه و تقویت امنیت اجتماعی را با مشارکت پذیری عمومی میسر دانست و گفت: توسعه و تقویت اطلاع رسانی و ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه با استفاده از آموزش همگانی و اطلاع رسانی به موقع امکان پذیر است.

وی با اشاره به جدید التاسیس بودن اداره اجتماعی این معاونت ، بر ارتقاء حوزه اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود : یکی از برنامه های امسال ، توسعه منابع انسانی، تامین اقلام و امکانات اداری و تخصصی مورد نیاز ماموریت های اجتماعی معاونت عملیات در راستای توسعه و تقویت اداره اجتماعی خواهد بود.

تقویت اداره اجتماعی معاونت عملیات در دستور کار

معاون عملیات ناجا ادامه داد : در این راستا در سال ۱۳۹۴ اقداماتی انجام گرفته و امسال نیز تا رسیدن به نتیجه، به امید خدا ادامه خواهد داشت.

وی با تأکید بر شناسایی نیروهای متخصص برای فعالیت در اداره اجتماعی، جذب و به کارگیری آتها عنوان کرد : آموزش مستمر و ارتقاء دانش کارشناسان این مجموعه از برنامه های اداره اجتماعی در جهت توسعه منابع انسانی است.

معاون عملیات ناجا بیان کرد : در سال جدید تامین اقلام سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز اداره اجتماعی به خصوص در حوزه های مستند سازی و اطلاع رسانی نیز در دستور کار است.

سردار بتولی بهره برداری از ظرفیت ها و قابلیت های سیستم مرفوک ناجا در سال آتی ؛ رصد مستمر و هدفمند آمار، اطلاعات، اخبار و گزارش های اجتماعی از سیستم مرفوک ناجا، استخراج نقاط قوت و ضعف پلیس های تخصصی و رده های درون و برون سازمانی از جنبه اجتماعی آن و انعکاس آن به مبادی ذیربط، را یک ضرورت دانست.

وی تهیه و تدوین هشدار های آموزش همگانی و آگاهی بخشی آحاد جامعه با مأموریت های فوریتی و غیر فوریتی پلیس ۱۱۰ را نیز از مهمترین موارد بهره برداری اداره اجتماعی از فعالیت و اقدامات مرکز فرماندهی و کنترل ناجا دانست.

معاون عملیات ناجا در خصوص ایجاد بستر های اجتماعی مناسب برای اجرای طرح های عملیاتی پلیس گفت: برگزاری جلسات اتاق فکر و کمیسیون های تخصصی اجتماعی، رصد اخبار سایت های خبری، برگزاری و یا شرکت در دوره های عملیات روانی با همکاری معاونت اجتماعی ناجا از جمله این بسترها است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحقق توسعه و تقویت امنیت اجتماعی با مشارکت عمومی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X