مدارس بخش مرکزی شهر تهران دارای شناسنامه ترافیکی می شوند

به گزارش خبرگزاری مهر، سجاد زارع صفت گفت: طرح شناسنامه ترافیکی مدارس که با مشارکت سفیران ترافیک در حال انجام است، شامل شناسایی نقاط حادثه خیز در مجاورت مدارس، اصلاح جانمایی و نصب علائم، تعبیه مسیر امن و فضای پارک سرویس مدارس و...  است.

زارع صفت خاطر نشان کرد: اجرای این طرح که با تعریف مسئولیت اجتماعی برای کودکان همراه است، گامی  در جهت فرهنگ سازی ترافیک است و پس از شناسایی و بررسی موارد مورد نظر از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک طرح در تمامی مدارس اجرا خواهد شد.

او همچنین در خصوص سفیران ترافیک مدارس یاد آور شد: در راستای برنامه های مدیریت شهری برای آموزش مقررات ترافیکی به دانش آموزان و ارتباط با مدارس و مردم، عده ای از دانش آموزان که پیش از این با طرح پلیس مدرسه نیز همکاری می کردند؛ به عنوان سفیران مدیریت شهری در خصوص موضوعات ترافیکی انتخاب شدند تا ضمن کمک در آموزش حمل و نقل و ترافیک و انتقال آموخته های ترافیکی به سایر دانش آموزان و خانواده ها فرهنگ سازی انضباط و قانون مداری بین نوجوانان نهادینه شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدارس بخش مرکزی شهر تهران دارای شناسنامه ترافیکی می شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X