آثار پرفروش‌ نشر اسراء در نمایشگاه کتاب اعلام شد

جوادی آملی مصطفی امرایی مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء توضیحاتی در خصوص فضای عمومی بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران و وضعیت غرفه اسراء ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء گفت: در اولین روز آغاز به کار بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران و مصادف با میلاد حضرت رسول اکرم(ص) آیت الله العظمی جوادی آملی در نمایشگاه کتاب که برای نخستین بار در محل شهر آفتاب برگزار می شود حضور یافت.

امرایی در خصوص میزان استقبال از بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: نمایشگاه کتاب امسال از جهت فضا بسیار مناسب است و امکانات ایاب و ذهاب خوبی جهت سهولت تردد بازدید کنندگان فراهم آمده است اما با توجه به اینکه چند روز ابتدایی نمایشگاه با تعطیلات عید مبعث مصادف بود پیش بینی می شد که استقبال از نمایشگاه در چند روز ابتدایی آغاز به کار آن چندان نباشد اما با گذشت این ایام، استقبال علاقمندان به صورت چشمگیر بیشتر و پررنگتر شد.

وی اظهار داشت: بازدیدکنند گان غرفه نشر اسراء بازدیدکنندگان خاص هستند که جریان منشورات و مکتوبات اسراء  که به تالیف آیت الله جوادی آملی در آمده است را دنبال می کنند از این رو آثار جدید مرکز بین المللی نشر اسراء، شامل تفسیر تسنیم جلد 36 ، 37 و 38، رحیق مختوم جلد 15 و 16، ادب فنای مقربان جلد 9، رساله عملیه شامل احکام زکات فطره و صوم، جلد دوم کتاب رجال تفسیری، مفاتیح الحیات به زبان اردو از پر فروش ترین آثار این مرکز در این نمایشگاه می باشند.

مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء در ادامه به برخی از مهمترین فعالیت های مرکز بین المللی نشر اسراء در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد و ابراز داشت: مرکز نشر اسراء با ساخت غرفه ای زیبا، با زیر بنیای 80 متر که به زعم بسیاری از دست اندرکاران نمایشگاه از غرفه های ممتاز نمایشگاه است به ارائه بیش از 280 اثر منتشر شده توسط این مرکز شامل 195 اثر مکتوب و 85 اثر دیجیتال پرداخته است.

وی افزود: مرکز بین المللی نشر اسراء شش غرفه اطلاع رسانی در خصوص کتاب الکترونیک ایران در کنار واحدهای اطلاع رسانی نمایشگاه برپا کرده است که به بازدیدکنند گان بستر کتاب الکترونیک و سامانه اطلاع رسانی نمایشگاه را ارائه می دهند.

امرایی در خصوص همکاری مرکز بین المللی نشر اسراء در تولید سامانه اطلاع رسانی بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران خاطرنشان کرد: سامانه اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب امسال توسط مرکز بین المللی نشر اسراء تهیه و آماده شده است که با توجه به کمبودهایی که در اطلاع رسانی فضای فیزیکی نمایشگاه وجود دارد کمک بسیار شایانی به بازدیدکنند گان نمایشگاه کرده است. در این راستا مرکز نشر اسراء به کمک مخاطبین آمد و یک اپلیکیشن اطلاع رسانی جامع نمایشگاه شامل فهرست کامل ناشرین حاضر در نمایشگاه، کتابهای موجود، فضاهای رفاهی و هرآنچه مورد نیاز بازدیدکنند گان است را تهیه، تولید و در اختیار کاربران قرار داد.

مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء با اشاره به بازدید بسیاری از شخصیتهای فرهیخته علمی کشور از غرفه مرکز نشر اسراء در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران اذعان داشت: هدف ما برای حضور در یک رخداد فرهنگی مانند نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تنها فروش محصولات نیست بلکه معرفی آثار آیت الله العظمی جوادی آملی و منظومه فکری ایشان مهمترین هدف این مرکز نشر برای حضور در اینگونه رخدادهای فرهنگی است.

گفتنی است غرفه مرکز بین المللی نشر اسراء در نمایشگاه بیست و نهم کتاب تهران در بخش عمومی، سالن ملل، غرفه شماره 9 واقع شده است  و علاقمندان به تهیه آثار تالیفی آیت الله العظمی جوادی آملی می توانند با 35 درصد تخفیف آثار مورد نیاز خود را از غرفه مرکز بین المللی نشر اسراء در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تهیه کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آثار پرفروش‌ نشر اسراء در نمایشگاه کتاب اعلام شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X