طرح هاي پرورش ماهي در قفس در اولويت پرداخت تسهيلات

به گزارش چهارشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي استانداري هرمزگان، سيد محمد قاسم حسيني درنشست با استاندار و مديران هرمزگان درخصوص ارائه تسهيلات صندوق توسعه ملي به اين استان افزود: هرمزگان حدود 80 درصد طرح هاي پرورش ماهي در قفس كشور را به خود اختصاص داده كه مي تواند سهم بيشتري از تسهيلات اين بخش را به خود اختصاص دهد.
وي بيان داشت: ارائه تسهيلات به كشت گلخانه اي در اولويت بعدي قرار دارد كه امسال 30 هزار ميليارد ريال به بخش كشاورزي تسهيلات پرداخت مي شود و هرمزگان با توجه به ظرفيت هايي كه دارد مي تواند سهم خوبي از آن را داشته باشد.
قائم مقام صندوق توسعه ملي خاطرنشان كرد: همچنين قرار است در سالجاري خط اعتباري ريالي براي پرداخت تسهيلات به صنايع كوچك نيز در صندوق توسعه ملي اختصاص داده شود.
حسيني اظهاركرد: صندوق توسعه ملي تلاش كرده تا پرداخت تسهيلات اين صندوق توسط بانك ها به شكل راحت تري استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان در مجموع سهم خوبي از تسهيلات صندوق توسعه ملي دريافت كرده است.
استاندار هرمزگان نيز درخصوص ارائه تسهيلات صندوق توسعه ملي به استان گفت: در سال 93هرمزگان رتبه نخست جذب تسهيلات صندوق توسعه ملي در كشور را كسب كرد و اين در حالي است اين استان در سال 92 در رتبه 28 قرار داشت.
جاسم جادري افزود: در سال گذشته نيز از محل صندوق توسعه ملي تسهيلاتي شامل يك ميليارد و 600 ميليون يورو ، 800 ميليون دلار و 115 ميليارد تومان كه در مجموع معادل هفت هزار و 700 ميليارد تومان مي شود به طرح هاي استان هرمزگان در زمينه هاي مختلف از جمله نيروگاهي ، صنعت ، آب شيرين كن و پالايشگاه اختصاص يافت.
وي بيان داشت: هرمزگان در مجموع سهم خوبي از تسهيلات صندوق توسعه ملي دريافت كرده است.
استاندار هرمزگان با بيان اينكه در زمينه طرح هاي كوچك درخواست داريم صندوق توسعه ملي تسهيلات ارائه دهد ، تصريح كرد: با اين كار گشايشي براي طرح هاي گردشگري و طرح هاي كوچك صنعتي و كشاورزي در هرمزگان ايجاد مي شود.
جادري با تاكيد بر ايجاد اشتغال براي نيروهاي بومي و ماندگار استان هرمزگان ، اظهار داشت: طرح هاي پرورش ماهي در قفس از ظرفيت هاي خوبي براي ايجاد اشتغال در هرمزگان است كه صندوق توسعه ملي تسهيلات خوبي را به اين طرح ها ارائه مي دهد و مي توان با استفاده از آن اشتغالزايي داشت.
7195/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح هاي پرورش ماهي در قفس در اولويت پرداخت تسهيلات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X