نقص فنی قطار مترو در ایستگاه علم و صنعت تهران برطرف شد

احسان مقدم روزچهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود: ساعت 7:15 یكی از قطارهای خط دو متروی تهران كه از سمت ایستگاه فرهنگسرا به سمت ایستگاه صادقیه در حركت بود در ایستگاه علم و صنعت به دلیل نقص فنی تخلیه مسافر انجام نداد و مسافران در ایستگاه سرسبز به فاصله نزدیكی به ایستگاه علم و صنعت تخلیه شدند.
وی گفت: در زمان تخلیه مسافران درایستگاه سرسبز درب یكی از واگن های قطار به دلیل نقص فنی باز نشد و با توجه به اینكه قطار بعدی در حال رسیدن به ایستگاه سرسبز بوده تعدادی از مسافران در ایستگاه بعدی (در پایانه دردشت) از قطار خارج می شوند.
مدیرروابط عمومی شركت بهره برداری متروی تهران خاطرنشان كرد: این تعداد مسافرانی كه در ایستگاه علم و صنعت خارج شده بودند در فاصله كوتاهی توسط قطار دیگر حركت خود را به سمت ایستگاه صادقیه انجام دادند.
وی ضمن عذرخواهی از این مسافران افزود: با تلاش مهندسان فنی شركت بهره برداری متروی تهران این نقص فنی در فاصله حدود 20 دقیقه برطرف شد و اكنون حركت قطارها در خط متروی تهران از سمت فرهنگسرا و بر عكس به صورت عادی درجریان است.
تهرام/7243/1109/1831

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقص فنی قطار مترو در ایستگاه علم و صنعت تهران برطرف شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X