توضیح شهرداری تهران درباره خطر تصادف دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محله طرشت

توضیح شهرداری تهران درباره خطر تصادف دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محله طرشت جامعه > مشکلات مردم - شهرداری منطقه 2 تهران در جوابیه ای نسبت به کامنت یکی از مخاطبان درباره افزایش تصادف دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محله طرشت توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهرداری تهران اعلام کرد اقدامات و مطالعات لازم را برای ایمن سازی عبور عابران در محله طرشت انجام داده. این جوابیه در پاسخ به کامنت یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم به خبرگزاری خبرآنلاین رسید که عینا منتشر می شود.


جوابیه روابط عمومی شهرداری منطقه 2 تهران
مدیرمسئول محترم خبرگزاری خبرآنلاین
با سلام
احتراماً، بازگشت به مطلب مندرج در خبرگزاري خبر آنلاين مورخ 19/02 / 95 بدينوسيله پاسخ اين منطقه كه براساس جوابيه معاونت حمل و نقل و ترافيك منطقه 2 تهيه شده ، به شرح ذيل اعلام مي گردد.
متن جوابيه:
احتراماً، با عنايت به درخواست شهروند محترم مندرج در خبرگزاري خبر آنلاين مورخ 19/02/95 مبني بر متن پيام شهروند محترم به شرح ذيل: ( بلوار تيموري در طرشت روبروي پژوهشگاه فضايي ايران هيچ پل عابر پياده و سرعت گيري وجود ندارد. خودروها با همان سرعت اتوبان در اين بلوار تردد مي كنند. علي رغم پيگيري هاي انجام شده كسي در اين مورد رسيدگي نمي كند. هفته اي نيست كه در اين بلوار تصادفي رخ ندهد. جان عابرين پياده در خطر است. و بيشتر عابرين پياده اين مسير دانشجويان دانشگاه شريف و پژوهشگران پژوهشكده هاي اطراف آن هستند. لطفا رسيدگي كنيد)
در این رابطه به استحضار مي رساند:
اقدامات آرامسازي ترافيكي در مقابل پژوهشگاه فضايي شامل ايجاد سرعتكاه مجازي با استفاده از خط كشي، ايجاد نوشتار "احتياط" و "آهسته" روي سطح خيابان، نصب تابلوي محدوديت سرعت 30 كيلومتر بر ساعت و تابلوي احتياط انجام پذيرفته است.
هم چنين ايمن سازي بلوار تيموري به طور مجزا در حال مطالعات مي باشد و بديهي است پس از تكميل مطالعات نسبت به انجام ساير راهكارهاي كاهش سرعت اقدام خواهد شد.
مراتب جهت هرگونه بهره برداري به حضورتان ايفاد مي گردد.


45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران - تصادفات رانندگی -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح شهرداری تهران درباره خطر تصادف دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در محله طرشت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X