فروش كارتخوان هاي نمايشگاه كتاب از مرز 300 ميليارد ريال گذشت

امير مسعود شهرام نيا عصر سه شنبه در گفت و گو با خبر فرهنگي ايرنا مستقر در بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران افزود: اين رقم فروش كتاب در نمايشگاه فقط با استفاده از دستگاه هاي پوز و كارتخوان نصب شده بانك عامل بوده است.
به گفته وي با توجه به اينكه امكان خريد كتاب با ساير كارت هاي اعتباري عضو شبكه شتاب و همچنين خريد هاي نقدي فراهم است، پيش بيني مي شود به همين ميزان يعني 300ميليارد ريال هم خريد كتاب از اين طرق انجام شده باشد.
قائم مقام رييس نمايشگاه كتاب در عين حال اظهار داشت: اين ميزان فروش كتاب 15 تا 20 درصد بيشتر از رقم فروش كتاب در نمايشگاه بيست و هشتم سال گذشته تا همين روز را نشان مي هد.
شهرام نيا گفت: با برطرف شدن برخي مشكلات زير ساختي در حوزه هاي تبليغات، اكنون نمايشگاه نظم خود را پيدا كرده و مسائلي همچون قطع برق گزارش نشده است.
وي همچنين با اشاره به نظرسنجي هاي پيمايشي و ميداني صورت گرفته در نقاط مختلف نماشگاه كتاب تهران از رضايت مندي 80 درصد مردم از نمايشگاه خبر داد.

* تراكنش ها كارتخوانها بالاتر ازمرز 500هزار
نيكنام حسيني پور هم در گفت و گوبا ايرنا ميزان تراكنش هاي صورت گرفته توسط دستگاههاي كارتخوان نصب شده توسط شركت آسان پرداخت (طرف قرار داد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي) تا روز گذشته بيش از 500 هزار تراكنش گزارش شده است.
عضو شوراي نظارت و وارزشيابي و ناظر مالي نمايشگاه كتاب افزود: اين ميزان تراكنش نسبت به سال گذشته بي سابقه بوده است.
به گفته وي طبق قرار وزارت فرهنگ و ارشاداسلامي تاكنون بيش از 3 هزار دستگاه كارتخوان در نمايشگاه كتاب نصب شده و قرار است اين رقم تا قبل از پايان نمايشگاه به مرز 4هزار دستگاه برسد.
حسيني پور يادآور شد كه تمامي دستگاههاي كارتخوان توسط آسان پرداخت در نمايشگاه نصب شده و خوشبختانه تاكنون هيچگونه گزارشي از مشكل در ارايه خدمات دهي گزارش نشده است كه اين نشانگر فراهم آوردن زير ساخت هاي مناسب توسط اين شركت است.
بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران تا 25 ارديبهشت ماه از ساعت 10 تا 20 در نمايشگاه شعرآفتاب پذيراي علاقه مندان و دوستداران كتاب و كتابخواني است.
فراهنگ**1355**1569

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فروش كارتخوان هاي نمايشگاه كتاب از مرز 300 ميليارد ريال گذشت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X