سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا - آکا

آکاایران: سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

آکاایران: نتیجه مقایسه سه گوشی HTC 10 ،LG G5 و Samsung Galaxy S7 Edge در زمینه سرعت خواندن و نوشتن حافظه منتشر شده است.

به گزارش آکاایران: در واقع متخصصان در بررسی گوشی HTC 10 حس کردند زمانی که صرف انتقال تعدادی عکس از این گوشی به یک کامپیوتر شخصی می شود به نسبت طولانی است و برای آزمایش دقیق این فرضیه عملکرد سه گوشی مذکور را در زمینه سرعت خواندن و نوشتن حافظه داخلی بررسی کردند.

بد نیست بدانید HTC 10 از حافظه مرسوم eMMC 5.1 بهره می گیرد که در مقایسه با حافظه UFS 2.1 سامسونگ عملکرد ضعیف تری دارد. سامسونگ گلکسی S7 و LG G5 هر دو از حافظه UFS استفاده می کنند که به نسبت عملکرد قدرتمندتری دارد.

برای بررسی تفاوت این سه گوشی در زمینه سرعت خواندن و نوشتن حافظه داخلی، از بنچمارک AndroBench استفاده شده است تا مشخص شود در 4 تست متفاوت حافظه این سه گوشی چه عملکردی دارند. این چهار تست به ترتیب تست های Sequential read (سرعت خواندن یک فایل)، Sequential write (سرعت ذخیره سازی یک فایل بر روی حافظه)، Random read (سرعت خواندن اطلاعات از چندین ناحیه به صورت همزمان) و Random write (سرعت نوشتن در چند ناحیه به صورت همزمان) بودند.

نتایج این آزمون ها در ادامه آمده اند:

نتیجه تست Sequential Read نشان می دهد HTC 10 در این مقایسه 44 درصد کندتر از سامسونگ گلکسی S7 edge  عمل می کند و در کل ضعیف ترین عملکرد را میان این سه گوشی دارد.

,[categoriy]

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

 

در آزمون Sequential Write نتیجه عملکرد HTC 10 قابل قبول است و حتی از گلکسی S7 edge عملکرد بهتری داشته اما در این آزمون LG G5 پیشتاز است.

,[categoriy]

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

 

در آزمون Random Read گوشی HTC 10 عملکرد ضعیف تری از دو گوشی دیگر دارد.

,[categoriy]

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

 

در بخش Random Write هم HTC 10 در مقام دوم می ایستد در حالی که LG G5 پیشتاز است و گلکسی S7 edge مقام آخر را کسب کرده. با این حال در این بخش سه گوشی نمره هایی نزدیک به هم کسب کرده اند.

,[categoriy]

سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا

 

باید توجه کرد که HTC 10 در عملکرد روزمره با وجود این نتایج هم گوشی سریعی به حساب می آید با این حال این آزمایش صرفا توانایی سه گوشی در این حوزه را دقیق تر بررسی کرده تا بتوانید در کنار آگاهی از نقاط قوت و ضعف پرچم داران مختلف به انتخاب بهتری میان این گوشی ها دست بزنید.





[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرعت حافظه HTC 10 در برابر رقبا - آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X