لايحه برنامه ششم توسعه و طرح بانكداري بدون ربا دردستوركار مجلس قرار مي گيرد

به گزارش ايرنا از خانه ملت، عبدالرضا مصري در تشريح نشست امروز(سه شنبه) هيات رئيسه مجلس گفت: در اين جلسه آخرين وضعيت لايحه برنامه ششم توسعه كل كشور مورد بحث و بررسي قرار گرفت و در نهايت مقرر شد كه اين لايحه در دستور كار بررسي در صحن علني مجلس قرار گيرد، اما با توجه به اينكه چندين دستور كار مربوطه به طرح ها و لوايح اعاده شده از سوي شوراي نگهبان در دستور كار قرار دارد، از اين رو به احتمال زياد براي بررسي اين لايحه فرصت وجود نخواهد داشت.
وي با اشاره به تصميم گيري هيات رئيسه مجلس مبني بر طرح بانك داري بدون ربا گفت: قرار بر اين شد تا بر اساس آيين نامه داخلي مجلس بعد از تصويب كليات اين طرح در كميسيون اقتصادي براي دريافت نظر نمايندگان مجلس به صحن علني ارجاع داده شود.
اين نماينده مجلس شوراي اسلامي افزود: بررسي طرح تشكيل سازمان مفاسد اقتصادي يكي ديگر از دستور كارهاي نشست بود كه بخشي از مسائل مرتبط با آن مورد رسيدگي قرار گرفت و مابقي در جلسات آتي تعيين تكليف مي شود.
مصر تصريح كرد: همچنين موضوع تغيير دستور براي بررسي طرح تشكيل سازمان اتكا بررسي و در نهايت مقرر شد كه اين طرح در دستور كار بررسي در صحن علني مجلس قرار گيرد.
سخنگوي هيأت رئيسه مجلس ادامه داد: همچنين در اين نشست هيأت درباره لايحه تشكيل مناطق آزاد بحث و بررسي انجام داد و مصوب شد كه اگر در صحن علني نمايندگان با تغيير دستور و اولويت قرار گرفتن اين لايحه موافقت كردند، اين لايحه در دستور كار صحن قرار گيرد.
سيام**7261 /1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لايحه برنامه ششم توسعه و طرح بانكداري بدون ربا دردستوركار مجلس قرار مي گيرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X