مصوبه افزایش ۱۳ درصدی نرخ کرایه تاکسی همدان به فرمانداری ارسال شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از شورای شهر همدان، کامران گردان افزود: پس از بررسی افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در جلسه کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورا در مجموع بلیط اتوبوس ۵۰ تومان و نرخ کرایه تاکسی با افزایش  ۱۳ درصدی در صحن شورا مصوبه شده و به کمیته انطباق فرمانداری ارسال شد.

گردان افزود: همچنین در راستای نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کارت بلیط الکترونیکی و تشویق شهروندان برای استفاده از این کارتها، بلیط کاغذی و پرداخت پول نقد برای کرایه اتوبوس ۱۵۰ تومان گرانتر یعنی به قیمت تمام شده خواهد شد.

وی خبر داد: بانک شهر با هماهنگی سازمان اتوبوسرانی شهرداری همدان  ۲۰ هزار کارت بلیط الکترونیکی تهیه نموده که به صورت رایگان در حاشیه های شهر در یک ماه آینده توزیع خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصوبه افزایش ۱۳ درصدی نرخ کرایه تاکسی همدان به فرمانداری ارسال شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات