ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی سال۹۵ است

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر سه شنبه در ستاد امور جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی سال۹۵ است، اظهار داشت: بیکاری جوانان یکی از مشکلات مهم در استان و کشور به شمار می رود که دولت به دنبال رفع این مشکل است.

وی افزود: ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در این استان از اهداف اصلی در این استان به شمار می رود.

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه با ایجاد اشتغال برای جوانان، بسیاری از مشکلات در حوزه جوانان حل می شود، ادامه داد: باید از همه فرصت ها و ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای اشتغال جوانان بهره گرفت.

وی با اشاره به اینکه توسعه صنایع دستی یکی از قابلیت های این استان است، یادآور شد: باید از ظرفیت های بخش صنایع دستی برای ایجاداشتغال استفاده شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به ثبت جهانی ذخیره گاه زیست کره تنگ صیاد و سبزه کوه، اظهار داشت: جهانی شدن این دو منطقه نقش مهمی در حفاظت از  این دو منطقه دارد و موجب توسعه این مناطق می شود.

۱۷۶ سازمان مردم نهاد در چهارمحال و بختیاری وجود دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست بیان کرد: ۱۷۶ سازمان مردم نهاد در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند.

عبدالرحمان قاسمی تاکید کرد: فعال شدن ۷۰ درصد از سازمان های مردم نهاد در دولت یازدهم از اقدامات انجام شده در این حوزه است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: حوزه جوانان نیازمند توجه بیشتر است که باید به این بخش توجه ویژه شود.

عبدالرحمان قاسمی ادامه داد: حل مشکل بیکاری جوانان یکی از مهمترین اقداماتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایجاد اشتغال در چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی سال۹۵ است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X